مستعد خطا Sindhu می افتد به Okuhara

قهرمان جهان P. V. Sindhu بود روز جمعه سرنگون از همه انگلستان در مسابقات قهرمانی پس از outlasted با تعیین Nozomi Okuhara از ژاپن که بسیج راه خود را به یک خطر ناک سه بازی برنده در مرحله یک چهارم.

24 ساله هندی حیف و میل درخشان شروع به Okuhara تولید rearguard اکشن برای غلبه بر Sindhu 12-21, 21-15, 21-13 در 68 دقیقه گذشته-هشت برخورد در عرصه بیرمنگام. Sindhu شکست به پایان رسید هند کمپین در سوپر 1000 مسابقات است.

Sindhu آمده بود به بازی با یک 9-7 سر-به-سر ضبط در برابر Okuhara داشتن تخریب ژاپنی در فینال 2019 قهرمانی جهان.

هند شروع مسابقه با همان شدت و سرعت در حال حرکت به یک 3-0 سرب و تورم استفاده برای 7-2 با یک ضربه دقیق در backline.

ژاپنی تنگ شده فاصله تا 5-8 قبل از Sindhu انداخته یک شات در پشت و برداشت نقطه دیگر زمانی که Okuhara یافت net.

Sindhu وارد شکستن با پنج نقطه کوسن. هند همچنان به تسلط بر اقدامات پس از استراحت با قرار دادن حریف خود را تحت فشار و جمع آوری امتیاز در خواهد شد.

کشیدن جلو

Okuhara برنده چند نکته با او مستقیم و متقابل دادگاه شکسته اما کسانی که بیش از حد چند به عنوان Sindhu بزرگنمایی به 18-9.

با Okuhara را ضعیف می گرداند رفتن به خالص, Sindhu تا به حال یک 20-11 مزیت است. هند به سرعت در مهر و موم باز شدن بازی در هنگام Okuhara اشتباه دوباره.

پس از تغییر از طرف Okuhara نشان داد بیشتر قصد به کارگیری پایین خدمات و تلاش برای قرار دادن Sindhu در پشت پا است. آن کار می کرد به عنوان او در زمان 5-2 منجر شود. ژاپنی ها درگیر Sindhu شدید در تظاهرات و او را مجبور به خطا منجر به 7-3.

یک زن و شوهر از هیچکدام از اشتباهات از Okuhara کمک Sindhu به محدود کردن شکاف. یک صلیب-دادگاه شات و بازگشت از خدمت کمک Sindhu نگه داشتن آن به 8-10 قبل از Okuhara وارد اواسط بازی فاصله با سه نقطه منجر شود.

Okuhara اجازه نداد حرکت لغزش پس از شکستن به عنوان Sindhu موفق به نگه داشتن سرعت در تظاهرات. نتیجه این بود که ژاپنی ها شروع به پریدن کرد به 16-9 سرب در هیچ زمان.

با Sindhu رفتن طولانی دو بار Okuhara led 18-10 و به زودی غرش دوباره به مسابقه هنگامی که به هند داشت از خالص پس از صرفه جویی در مصرف سه امتیاز بازی است.

در جام, Okuhara همچنان به دیکته سرعت از تظاهرات منجر 5-2 در اوایل. ژاپنی ها اجازه نمی دهد Sindhu برای حمله به کاهش هندی به بازی در بازیابی بازی.

بازگشت خیره کننده

خیره کننده بازگشت به Sindhu را فورهند به Okuhara 8-3 منجر شود. رعد و برق سریع Okuhara چپ Sindhu نا امید با سرعت خود را و قرار دادن او به عنوان برداشت 11-5 استفاده در فاصله.

اشتباهات در ادامه به شمع تا برای هند به عنوان Okuhara کشیده دور به یک 16-7 منجر شود. Sindhu از دست رفته خطوط و شبکه بیش از حد اغلب اجازه می دهد Okuhara به حرکت به 19-11. ژاپنی ها مهر و موم شده مطابقت زمانی که Sindhu متعهد یکی دیگر از خطا.

در پنج شنبه, Sindhu بود cruised به یک چهارم نهایی با یک 21-19, 21-15 برنده بیش از سونگ جی هیون از کره جنوبی.

در زنان دو برابر دور دوم Ashwini Ponnappa و N. Sikki ردی آمد تا در برابر ژاپن Matsutomo و آیاکا تاکاهاشی از دست دادن 13-21, 14-21.

P. Kashyap بازنشسته از خود دور اول مسابقه برابر Shesar Hiren Rhustavito در حالی که انتهایی 0-3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر