Esmé Creed-Miles, Dermot Mulroney, David Farr: ‘Hanna’ تیم نشت لوبیا در فصل دو اکشن-درام

در فصل اول از هانا دیدم شخصیت عنوانی رایگان کلارا از Utrax مرکز در رومانی به عنوان اریک هلر (Joel Kinnaman) در برابر صدمات در قبل از جنگ از گلوله و تیغه. فصل دو آزاد در آمازون نخست در جولای 3 می بیند هانا انطباق با او سفر جدید با focssed به قصد او یابد و خودش را مسئول یک مجموعه ای از اصلاح ژنتیکی سربازان که درست مثل او هستند به انطباق با هم کاملا متفاوت جهان است.

دیگر پروژه های بزرگ

  • David Farr نوشت: این فیلمنامه برای 2011 از ویژگی های نسخه فیلم بازیگران, Saoirse Ronan و اریک بانا که قبل از این سری است. او همچنین نویسنده و خالق بزرگ سیاه و سفید دیک/AMC سریال شب مدیر starring Tom Hiddleston, Hugh Laurie, and Olivia Colman.

هانابه عنوان یک سری برنده مخاطبان توجه در سطح جهانی برای آن مبتنی بر درخواست تجدید نظر در حالی که هنوز حفظ ، در جهانی میزگرد با رسانه های سری نویسنده David Farr, و, بازیگران, Esmé Creed-Miles (هانا), یاسمین مونه-Prince (کلارا), Mireille Enos (Marissa), Dermot Mulroney (کارمایکل), Anthony ویلز (لئو), Áine رز Dalye (شنی) و Gianna Kiehl (ژول), MetroPlus اجازه می دهد تا شما می دانید چه چیزی در فروشگاه برای جدید پانچ-بسته بندی شده قسمت.

David شده است صوتی در مورد گر چه هنر هانا به یک “وجودی قهرمان.” بیش از سال های دیگر فیلم را برجسته هانا شخصیت مانند اما اغلب به پایان رسید تا بودن فقط یک “لای کرا چادری fetishised زن قاتل” است که بسیار ضد و نقیض از هانا را عقیده. “من دو دختر جوان” توضیح می دهد که دیوید “و آنها همیشه گریه کردن برای مدل های که نمی مری پاپینز و یا این بسیار روشن چیزهایی که شما بگویید در زنان جوان است که آنها باید مانند.”

Esmé Creed-Miles as Hanna

زنان در تمرکز

دیوید با همکاری نزدیک با سه نویسنده زن به دلیل فصل جدید همه چیز در مورد هویت — نه تنها که از هانا بلکه از کلارا شنی و ژول. “ما تا حدودی به بررسی مفهوم صدای زن و Esme به عنوان یک بازیگر این است که واقعا از لحاظ سیاسی فعال در آن راه. در راه هانا فیلم صحبت در مورد این ده سال پیش زمانی که مردم نمی صحبت کردن در مورد آن راه آنها — نسل جدید — در حال حاضر است. در فصل دو شما دیدن هانا خیلی بیشتر نقش سیاسی بلکه کل چشم انداز این کارآموزان که در حال ایجاد هویت به طوری که آنها می توانید به جهان است.”

دیوید اشاره می کند که هانا‘s plotlines نیست به موعظه — در هسته آن است که یک اکشن-هیجان انگیز در مورد هویت و بنابراین ذاتا سیاسی است. “طبیعت من یک نویسنده سیاسی و نویسندگان کار می کردم — که بسیاری از آنها انگلیسی نویسان — همه چیز را به میز من هرگز قادر نبوده و نخواهد بود. یک قطعه عمل می تواند تبدیل به کلیشه, اما از آن است که شخصیت است که شما صرفه جویی از آن است.”

Esmé Creed-Miles as Hanna in ‘Hanna’

در 20 ساله, Esme — که بیانگر علاقه زیادی به حرفه ای پشت دوربین و همچنین در مقابل آن — موافقت با دیوید که هانا کمک می کند تا پر کردن یک جای خالی در سرگرمی, داده بسیاری از زنان جوان را empathised با هانا. “این یک مثال فوق العاده هیجان انگیز و درام و من فکر می کنم که همیشه رفتن به طنین. کار کردن با چنین تیم درخشان در فصل اول و دوم, من تا به حال واقعا بالا امیدوار است که از آن صحبت می کنند به مخاطبان در این راه که برای من بسیار سپاسگزار است.” او می افزاید که از طریق نشان دادن مخاطبان را ببینید هانا به طور مستمر تجربه مقدار زیادی از تحولات روحی اضافه کردن به رشد او به عنوان یک زن و یک جنگنده و یک سرپرست از کلارا پس از حوادث فصل یک.

Yasmin Monet-Prince as Clara, Esmé Creed-Miles as Hanna in ‘Hanna’ season 2

بسیار شبیه هانا شنی و ژول در حال بررسی هویت خود را در خارج از Utrax به عنوان زنان تطبیق با جهان متفاوت است. با وجود بودن شخصیت های اصلی بر روی کاغذ Áine و Giana احساس خود افراد باید یک عمر با تشکر به فکر نوشتن. Áine توضیح میدهد: “سفر خود را در مراحل آغاز به عنوان آنها آمده ام تا از خالی بودن بوم در یک فصل. این چشم انداز هیجان انگیز به بازی کسی که از بدو تولد از تمام ویژگی های انسان می دهد که طول عمر به دلیل وجود دارد بسیاری از مکان هایی که آنها می توانید بروید.”

Gianna Kiehl as Jules in ‘Hanna’ season 2

“آنها اساسا نوزادان” موافق Giana “اما راه رفتن و صحبت مانند رشد یو پی اس. آنها در حال رفتن را از طریق این توسعه شتاب چرا که به آنها داده شده این زندگی و هویت تا به سرعت و فقط در این دوره از دو قسمت وجود دارد, چنین انتقالی چرا که آنها در واکنش به همه چیز در اطراف آنها!”

فصل یک نیز شاهد یک تحول عمده از ماریسا یک خاموش-کتاب عامل سیا که مصمم است به باز کردن Utrax با موضوع. ماریسا به پایان رسید تا صرفه جویی در هانا و همکار او کارآموزان در برابر دستور سازمان سیا است. هر چند او شروع سری به عنوان یک تبه کار اصلی او mission evolved آیا به عنوان شرایط — یک گام به دور از این مقدار بیشتر کینه توز ماریسا در این فیلم با بازی کیت بلانشت. Mireille (که ما آنها را دیده اند در قتل در کنار سابق هانا شرکت ستاره جوئل کینامن) می گوید: او را تحسین ماریسا چرا که او “فقط انجام میشود که آیا چیزی وجود دارد که باید انجام شود و یا کسی که در خارج از راه خود را. او فوق العاده با انگیزه!”

Mireille Enos as Marissa Wiegler, Dermot Mulroney as Carmichael in ‘Hanna’

Nefarity دیدار جذابیت

فصل دو به ارمغان می آورد یک قوی تر تمرکز بر روی فعالیت های نابکار از Utrax تسهیلات که به تولید اصلاح شده ژنتیکی سربازان مانند هانا کلارا شنی و ژول. در نشست این وحشتناک هرم است Carmichael, بازی های برگزار شده توسط Dermot Mulroney که به نام این شخصیت “نزدیک تبه کار.” او اضافه می کند که او را تحسین کرد که بیشتر بود به او نشان داد که چقدر عمیق Utrax برنامه می رود و “چگونه غیر قابل نفوذ توطئه شده است برای بیش از 15 سال و همچنین وسعت آنچه [کارمایکل] قادر بوده است به آرامی و با دقت طراحی شده است.”

Dermot می افزاید: او مجذوب کارمایکل به اصطلاح قطب نمای اخلاقی است “اشاره کرد و نسبت به حفاظت از وضعیت موجود به حدی است که او طراحی کل یک برنامه برای از بین بردن تهدیدات آینده.”

Anthony Welsh as Leo Garner, Dermot Mulroney as Carmichael

آنتونی ویلز به عنوان لئو Garner, Dermot Mulroney به عنوان کارمایکل | عکس های اعتباری: کریستوفر رافائل

بخشی جدایی ناپذیر از Utrax چارچوب لئو گارنر (آنتونی ویلز) یک کاریزماتیک دوم-در-فرمان و کارمایکل را در دست راست. که از یک تئاتر پس زمینه مانند دیوید آنتونی می گوید خیلی از لئو درخواست تجدید نظر است که خصلت و اضافه میکند: “بزرگترین چیزی است که حس از شرکت شما در صحنه است. اگر من فکر می کنم در مورد لئو و چگونه او ارائه او را بسیار جذاب و دوست داشتنی است که خلع سلاح به دلیل آن می تواند خود را برنامه در سراسر, به خصوص با زن کارآموزان.” اگر سابقه هر چیزی به رفتن یکی باید با احتیاط از ثانویه به عنوان مقدار به عنوان اصلی.

Dermot Mulroney as Carmichael

موافقت, Dermot سازیاموسیقی زنگی در “این نه فقط علم و تاب خورده DNA; آن را روانی. نشان می دهد که چگونه این برنامه می رود که وجود دارد این است که یک کار است که لئو واقعا خوب!”

به نظر می رسد مانند فصل دو را ببینید بیشتر جهان برخورد و هانا مجبور به در مسئولیت بیشتری برای او کینه توز اقدامات علیه Utrax. اما یکی از چیزهایی که ما می تواند مطمئن است که هانا را حفظ کنید هوش خود, با توجه به دیوید فار نوشتن او و تیم با استعداد بازیگران.

فصل دو از هانا پخش در آمازون نخست در جولای 3

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>