تصمیم اتحادیه اروپا برای اولین بار بخشی از coronavirus اقتصادی نجات اما کار انجام نشده است

منطقه یورو در دولت به تصویب نهایی در روز جمعه برای اولین بار بخشی از 540 میلیارد یورو طرح نجات متحده برای ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه عناصر دیگر از بسته نجات هنوز به توافق.

وزرای امور مالی از 19 کشور منطقه امضا کردن در جزئیات ارزان دراز مدت خطوط اعتباری که در دسترس ساخته خواهد شد توسط مکانیسم ثبات اروپا (ESM) بلوک را نجات صندوق به کشورهایی که نیاز به پول نقد برای پوشش فوق العاده ای در هزینه های سلامت ناشی از وقوع.

“بازتاب استثنایی طبیعت از بحران ما توافق مطلوب و مناسب شرایط مالی” صندلی این دیدار ماریو Centeno گفت: پس از نشست آنلاین.

اما معلوم نیست که آیا این پول استفاده خواهد شد توسط ایتالیا کشور است که بیشترین نیاز به وام به دلیل بدهی بالا-هزینه های نگهداری و شدت شیوع وجود دارد که کشته شدن مردم بیش از هر کشور اروپایی اما بریتانیا می باشد.

با وجود تکرار تضمین می کند که پول خواهد جریان با هیچ رشته متصل بسیاری در ایتالیا 5 ستاره, بزرگترین حزب در ائتلاف حاکم وجود دارد باقی می ماند مخالف با استفاده ESM وام از ترس این که اقدامات ریاضت ممکن است تحمیل شده بر کشور است.

این ESM که نقش کلیدی در نجات یونان, ایرلند, اسپانیا و پرتغال در طول دهه گذشته را بحران بدهی منطقۀ یورو را ارائه خطوط اعتباری به ارزش 2% از درخواست کشور تولید ناخالص داخلی و به 240 میلیارد یورو ($260 میلیارد دلار) برای کل منطقه است.

وام در دسترس خواهد بود در هفته های آینده انتظار رویه مصوبات و تا پایان سال 2022.

آنها را 10 سال به بلوغ و داده خواهد شد در نرخ بهره بسیار پایین برخوردار ESM هنگامی که آن را مسائل مربوط به بدهی های جدید به علاوه هزینه های کوچک و حاشیه به ارزش حدود 0.3 درصد از پرداخت مبلغ.

این ESM است که اغلب قادر به دست آوردن منفی نرخ اوراق قرضه خود را در حالی که ایتالیا در حال حاضر پرداخت نزدیک به 2 درصد آن بدهی های جدید است.

متحده قادر خواهد بود به صرف پول قرض گرفته شده “برای حمایت داخلی تامین مالی مستقیم و غیر مستقیم, بهداشت و درمان, درمان و پیشگیری از هزینه های مربوط با توجه به COVID-19 بحران” وزیران گفت: در یک بیانیه مشترک.

کار ناتمام

این ESM است که تنها یکی از ابزارهای دولت های اتحادیه اروپا در نظر گرفته شده برای مقابله با بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر است که هوا به علت منطقه یورو تولید ناخالص داخلی به کوچک توسط یک رکورد 7.7% در این سال است.

کشور هنوز هم نیاز به نهایی دو نفر دیگر از بسته نجات ارزش یکی دیگر از 300 میلیارد یورو در ترکیب: اشتغال موقت-حمایت از طرح و صندوق ضمانت که ارائه نقدینگی به شرکت از بحران رسید. نهایی معاملات در این ابزار انتظار می رود تا پایان ماه.

بسیار مشکل تر به نظر می رسد ایجاد یک بازیابی صندوق است که می تواند به ارزش 1 تریلیون یورو و می تواند به ارائه کمک های مالی و وام متحده برای کمک به احیای اقتصاد خود پس از بحران.

“ما واقعا در یک چهارراه. در هر صورت ما قادر به قوی رایج, پاسخ, اما ما هنوز وجود دارد و یا کل پروژه های در معرض خطر” اتحادیه اروپا اقتصاد کمیسر Paolo Gentiloni گفت: در روز جمعه خواستار استقرار در پاییز جداگانه بازیابی صندوق.

کشورهای باقی مانده تقسیم بر سر راه این صندوق کار می کنند و در مورد اینکه آیا آن را نیز باید موضوع کمک های مالی علاوه بر وام با هلند رهبری یک گروه مخالف با این ایده از کمک های مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>