اتحادیه اروپا گسترش پاکستان GSP-به علاوه وضعیت برای دو سال

اتحادیه اروپا تمدید کلی سیستم از تنظیمات (GSP) به علاوه وضعیت برای کمبود پول نقد پاکستان برای دو سال اجازه می دهد این کشور دسترسی به ترجیحی عوارض بر صادرات به اتحادیه اروپا با توجه به گزارش رسانه ها.

این GSP اجازه می دهد تا آسیب پذیر در کشورهای در حال توسعه برای پرداخت کمتر و یا هیچ عوارض بر صادرات به اتحادیه اروپا به آنها حیاتی دسترسی به بازار اتحادیه اروپا و کمک به رشد آنها.

حرکت در یک زمان می آید زمانی که پاکستان با آن مواجه است جدی بحران اقتصادی با لوازم از ذخایر ارز خارجی و راکد رشد در سال های اخیر است.

پس با فرض قدرت در آگوست 2018, نخست وزیر پاکستان عمران خان بوده است جذاب به متحدان نزدیک مانند چین و عربستان سعودی برای ارائه وام در نرخ پایین تر برای غلبه بر مشکلات مالی است.

با توجه به یک گزارش در روزنامه طلوع تجارت بین المللی (علمی-پژوهشی) کمیته از پارلمان اروپا تمدید GSP-به علاوه وضعیت کشور برای دو سال آینده.

این GSP-به علاوه امکانات در دسترس بود به پاکستان از ماه ژانویه سال 2014 این گزارش گفت:.

پاکستان اولین دوسالانه ارزیابی GSP-به علاوه انجام شد در سال 2016 به دنبال یکی دیگر از ارزیابی در فوریه 2018 در حالی که سومین دوسالانه ارزیابی گزارش منتشر شده توسط کمیسیون اروپا در 10 فوریه سال جاری آن را گفت.

سومین دوسالانه گزارش ارزیابی مورد بحث قرار گرفت توسط اینتا در فوریه 19 و توسط GSP حزب کار شورای اروپا یک هفته بعد.

کمیسیون اروپا و خارجی خدمات اقدام توصیه می شود در هر دو انجمن ها به ادامه GSP-به همراه طرح.

در واکنش به توسعه و پاکستان در وزارت بازرگانی در بیانیه ای اظهار امیدواری کرد که این کشور “کسب و کار جامعه را سرمایه گذاری بیشتر در این تجارت افزایش فرصت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید