اتحادیه اروپا و سازمان ملل پرچ $2.1 تریلیون دلار بودجه coornavirus ویروس کمک معامله پس از 4 روز

خسته اما رها سران اتحادیه اروپا در نهایت مسجل بی سابقه 1.82 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق بامداد سهشنبه به نحوی پیدا کردن وحدت پس از چهار روز و به شب های بسیاری را از مبارزه و کشمکش بر سر پول و قدرت در یکی از طولانی ترین قله همیشه.

برای مقابله با بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ خود اتحادیه اروپا به اجماع رسیده در یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق ارسال می شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا. در ابتدا کمک های مالی شد و به مجموع 500 میلیارد یورو رسید اما این رقم کاهش به 390 میلیارد یورو رسید.

همچنین بخوانید: در سازمان ملل متحد دیدار PM مودی خواستار اصلاح multilateralism’

“هرگز قبل از انجام اتحادیه اروپا سرمایه گذاری در آینده مانند این” نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmes گفت.

“این یک روز تاریخی برای اروپا گفت:” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

فقط خجالتی بودن طولانی ترین سران اتحادیه اروپا در تاریخ 27 رهبران همه نشسته اند پشت در اتاق اصلی از اروپا مرکز و ضربه آرنج ها و جوک های ساخته شده قبل از دادن بسته به تصویب نهایی است.

“ما آن را انجام داد!,” نوشت: اجلاس سران میزبان چارلز میشل در توییتر. “اروپای متحد است.””

“ما نشان داد ما اعتقاد مشترک ما آینده,” میشل, شورای اتحادیه اروپا رئیس جمهور افزود: با آشکار امداد.

“وجود دارد بسیار متشنج لحظات گفت:” پاکسازی.

“وضعیت فوق العاده ای خواسته های فوق العاده ای از تلاش های” آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: به عنوان رهبران تحت فشار قرار دادند در یکی از بلوک طولانی ترین قله همیشه. آنچه برنامه ریزی شده بود که دو روز نشست برنامه ریزی شده برای پایان دادن به پنج شنبه مجبور شد به دو روز اضافی عمیق ایدئولوژیک تفاوت میان 27 رهبران.

به طور کلی روحیه بالا بود اوایل روز شنبه پس از مذاکرات ضربه پایین سنگ پنج شنبه شب.

نخست وزیر هلند از علت یک گروه از پنج ثروتمند کشورهای شمال – هلند, اتریش, فنلاند, سوئد و دانمارک بود و در آستانه تامین محدودیتی برای هزینه ها و اعمال سخت اصلاحات تضمین در هر طرح نجات برای نیازمندان ملل. آن را نقطه کانونی از ماراتن مذاکرات آغاز شده است که در صبح روز جمعه.

همچنین بخوانید: Coronavirus | اتحادیه اروپا باریک کردن مرز, لیست, آمریکا بعید به برش

Coronavirus فرستاده اتحادیه اروپا به سقوط و کشتن حدود 135.000 از شهروندان خود و غوطه وری اقتصاد خود را به حدود انقباض از 8.3 درصد در سال جاری. نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اصرار تصویب یک طرح بلند پروازانه لازم بود به عنوان بحران بهداشت و درمان در ادامه به تهدید قاره است.

بلوک اجرایی پیشنهاد کرده است یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران بوده است haggling over برای ماه ها و حتی قبل از همه گیر.

با پاکسازی و مرکل مذاکره به عنوان نزدیکترین شرکای سنتی قدرتمند فرانسه و آلمان داد نمی تواند به نزاع ملت ها در خط ،

رهبران mulled یک پیشنهاد از پنج ثروتمند شمال کشور است که پیشنهاد یک coronavirus بازیابی صندوق با 350 میلیارد یورو از کمک های مالی و همان مقدار در وام. پنج اتحادیه اروپا سازمان ملل – با نام مستعار “frugals” – که مخالف هر گونه کمک های مالی در حالی که اتحادیه اروپا اجرایی پیشنهاد کرده بود 500 میلیارد یورو رسید.

آخرین سازش پیشنهاد می ایستد در 390 میلیارد یورو کمک های مالی.

همه ملت موافق در اصل آنها نیاز به گروه با هم اما پنج غنی کشور در شمال می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا می گویند کسانی که شرایط باید به حداقل نگه داشته شود. پنج تحت فشار بوده اند برای بازار کار و حقوق بازنشستگی اصلاحات مرتبط به اتحادیه اروپا جزوه و یک “ترمز” را قادر می سازد اتحادیه اروپا سازمان ملل برای نظارت و در صورت لزوم توقف پروژه که در حال پرداخت بازیابی صندوق.

Rutte و دیگران هم می خواستم یک لینک به این جزوه از بودجه اتحادیه اروپا و حکومت قانون – ارتباط با هدف لهستان و مجارستان کشور با جناح راست پوپولیستی دولت که بسیاری در اروپا فکر می کنم در حال لغزش به دور از حکومت دموکراتیک.

این دیپلمات از عمده اتحادیه اروپا در کشور گفت که تا به حال حل و فصل شده است اما هیچ جزئیات در دسترس بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>