اتحادیه اروپا رئیس اورسولا هشدار یک طرفه coronavirus ممنوعیت سفر

اتحادیه اروپا رئیس کمیسیون Ursula Von Der Leyen هشدار داد در روز جمعه در برابر تحمیل یکجانبه محدودیت های مسافرتی برای مبارزه با کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر به عنوان برخی از کشورهای عضو انجام داده اند.

 

او صحبت کرد و پس از جمهوری چک اعلام کرد که بان کی مون همه خارجی ها از ورود به کشور و تمامی چکها از خروج از دوشنبه.

 

دیگر کشورهای عضو از جمله اتریش و اسلوونی و مجارستان را به حالت تعلیق در قوانین گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه و reimposed مرز چک به خصوص با بدترین ضربه ایتالیا.

 

“کنترل های خاص ممکن است توجیه می شود اما به طور کلی ممنوعیت سفر دیده نمی شود به طور موثر توسط سازمان بهداشت جهانی” Von Der Leyen گفت: به جای آن برای سلامت غربالگری در مرزها.

“هر اندازه گیری است که گرفته شده باید متناسب باشد. آنچه که ما می توانید انجام دهید و آنچه که ما باید انجام دهید این است که برای انجام غربالگری سلامت اقدامات است.” این آزمون می تواند انجام شود یا در مرزها و یا در داخل قلمرو دولت عضو, او گفت:.

صفحه اصلی امور کمیسر Lauren جوهانسون خواهد شد در حال حاضر طرح غربالگری برای دیدار از اتحادیه اروپا 27 کشور وزیران بعد از آن در روز جمعه است.

اروپا در پاسخ به این ویروس در این کشور به طور چشمگیری در 24 ساعت گذشته با چندین کشور از جمله فرانسه و ایرلند و بلژیک بسته شدن مدارس و دانشگاه ها.

ایتالیا تحمیل قاره سخت ترین پاسخ به یک بیماری همه گیر است که کشته 1,016 مردم و آلوده بیش از 15000 در شبه جزیره در کمتر از سه هفته.

دولت بسته همه مغازه ها به جز داروخانه ها و مواد غذایی به این امید ناشی از سرایت و کاهش بار در ایتالیا نامعقول بیمارستان.

Von Der Leyen گفت: اتحادیه اروپا شد و همچنین در نظر گرفتن مراحل را برای مقابله با کمبود تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و پس از چندین کشور از جمله آلمان و فرانسه به طور ناگهانی ممنوع صادرات برای محافظت از منابع خود را.

“این خوب نیست که کشورهای عضو را یک جانبه اقدام به دلیل آن همیشه باعث می شود یک اثر دومینو است و مانع ضروری و مورد نیاز تجهیزات را از رسیدن به این بیماران از رسیدن به بیمارستان” او گفت:.

“در نهایت آن را به مقدار reintroducing داخلی مرزها در زمانی که همبستگی بین کشورهای عضو مورد نیاز است.” او گفت که پس از مذاکرات پاریس و برلین بود کوتاه آمد و در حال حاضر “تمایل خود را برای انطباق اقدامات ملی ما به عنوان درخواست”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>