اتحادیه اروپا و دادگاه و … داده های پیمان با ایالات متحده

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) دادگاه عالی روز پنجشنبه که یک توافق است که اجازه می دهد تا بزرگ-شرکت های فن آوری برای انتقال داده ها به ایالات متحده نامعتبر است که تنظیم کننده های ملی نیاز به سخت تر اقدام به حفاظت از حریم خصوصی کاربران ” داده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | چه هند ایستاده در ذخیره سازی داده ها? | مسائل اطراف محلی سازی داده ها

این حکم به این معنا نیست فوری توقف به تمام داده ها را نقل و انتقال خارج از اتحادیه اروپا وجود دارد به عنوان یکی دیگر از ساز و کار قانونی است که برخی از شرکت ها می توانید استفاده کنید.

اما این بدان معنی است که نظارت بر انتقال داده خواهد یافت که اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا ممکن است مجبور به پیدا کردن یک سیستم جدید است که تضمین می کند که اروپایی ها داده است فراهم همان حفاظت از حریم خصوصی در ایالات متحده آن را به عنوان در اتحادیه اروپا.

این پرونده آغاز شد و پس از سابق آمریکا آژانس امنیت ملی ادوارد اسنودن پیمانکار نازل شده در سال 2013 است که دولت آمریکا جاسوسی شد بر مردم آنلاین اطلاعات و ارتباطات است.

Facebook, YouTube, Twitter به صورت همان قواعد اتحادیه اروپا در نفرت محتوا به عنوان پخش

این آیات شامل جزئیات چگونه در Facebook به آمریکا و سازمان های امنیتی برای دسترسی به اطلاعات شخصی از اروپایی ها.

اتریش و فعال دانشجویی قانون حداکثر سچرمس که سال ثبت شکایت علیه Facebook, است که اتحادیه اروپا پایه در ایرلند با این استدلال که اطلاعات شخصی نباید به ایالات متحده ارسال به عنوان بسیاری از شرکت ها را به دلیل حفاظت از داده ها است که به عنوان قوی به عنوان در اروپا است.

اتحادیه اروپا برخی از سخت ترین اطلاعات حریم خصوصی قوانین تحت یک سیستم شناخته شده به عنوان GDPR.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>