سران اتحادیه اروپا دیدار برای 3 روز در بودجه coronavirus صندوق

ماراتن اتحادیه اروپا مذاکرات به توافق بی سابقه 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق وارد سومین روز یکشنبه با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد که این اجلاس از 27 رهبران هنوز هم می تواند بدون یک معامله است.

تلخ مذاکرات که در حال وقوع در میان بحران بی سابقه ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس باید بر شکاف عمیق در 27 کشور بلوک سنتی فرانسه و آلمان داد تلاش برای به دست آوردن راه خود را.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند باید این باور در اتحادیه اروپا

“آیا وجود خواهد داشت یک راه حل من هنوز هم نمی توانید می گویند:” خانم مرکل گفت: به عنوان او وارد اوایل اضافی بعد از مذاکرات در چه برنامه ریزی شده بود که دو روز نشست در بروکسل. “وجود دارد مقدار زیادی از خوب خواهد شد اما هم وجود دارد بسیاری از موقعیت. بنابراین من ملحق خواهد شد در کار برای آن است. اما همچنین ممکن است هیچ نتیجه امروز.”

خانم مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی راه می رفت از گرم مذاکرات اواخر روز شنبه با گروهی از کشورها به رهبری هلند فشار برای محدود کردن مقدار از کمک های مالی با توجه به کشورهایی که اقتصادشان شده سخت ترین ضربه گیر و به تحمیل شرایط سخت چگونه پول صرف شده است.

“آنها را خاموش در یک خلق و خوی بد” نخست وزیر هلند گفت: در ساعات اولیه روز شنبه پس از خانم مرکل و آقای پاکسازی خروج از مذاکرات. “این واقعیت که ما در ادامه صحبت را نشان می دهد همه ما خوش بینی.”

آقای Rutte است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان رهبر ملت شناخته شده به عنوان با صرفه چهار – هلند دانمارک و سوئد.

آقای پاکسازی و خانم مرکل ملاقات عمق شب با نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته و رهبر اجرایی اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen. صبح یکشنبه از آنها در ادامه مذاکرات خود را همراه با اجلاس میزبان چارلز میشل قبل از نشست دوباره آغاز شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘انگلیس باید قبول ضعیف تر روابط اقتصادی با اتحادیه اروپا’

ضرورت مذاکرات روشن است. Coronavirus همه گیر شده تن به تن بلوک به آن بدترین رکود اقتصادی تا کنون کشته و حدود 135.000 از شهروندان است.

اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است که 750 میلیارد یورو صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به نیازمندان کشور است. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران بوده است haggling over برای ماه می باشد.

همه ملت موافق آنها نیاز به کمک کند اما چهار غنی تر سازمان ملل در شمال به رهبری هلند می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا می گویند شرایط باید به حداقل نگه داشته شود.

آقای پاکسازی گفت: رهبران نیاز به سازش یکشنبه.

“من فکر می کنم آن است که هنوز هم ممکن است اما این خطر انداخته من می گویم بسیار واضح خواهد بود ساخته شده در هزینه های اروپایی, جاه طلبی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>