‘حتی خدا را پیدا خواهد کرد آن را سخت برای نجات بیمار در صورت وجود تاخیر در رفتن به بیمارستان’

نه تنها پزشکان بلکه حتی خدا را پیدا خواهد کرد آن را سخت برای ذخیره کردن اگر بیمارانی که تست مثبت بی جهت تاخیر رفتن به بیمارستان گفت: آموزش پزشکی و COVID-19 مسئول وزیر K. Sudhakar در روز دوشنبه.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه آقای Sudhakar اعتراض به بیماران به دنبال کمک های پزشکی به عنوان به زودی به عنوان آنها نشانه توسعه و یا تست مثبت است.

“اگر شما می آیند به بیمارستان هفت یا هشت روز بعد هنگامی که بیماری شدید می شود آن است که نه تنها پزشکان بلکه حتی خدا ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای نجات شما است”.

او گفت که اگر بیماران فایده درمان زودرس آن کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل کرد که مرگ و میر به علت COVID-19 به حداقل رسانده است.

با افزایش تعداد موارد این وزیر همچنین گفت که بیمارانی که تست مثبت باید به طور داوطلبانه در تماس با خود را به اولیه و ثانویه تماس و به آنها بگویید به تست. “لازم نیست صبر کنید تا نیروی کار کمیته برای آمدن به خانه خود را و جمع آوری اطلاعات. به اطلاع همه مردم در خانه خود همسایگان و کسانی که شما باید با تعامل در این چند روز که شما در حال آزمایش مثبت,” او گفت:.

سهل انگاری تماس ردیابی

وزیر درخواست تجدید نظر می آید پس از سهل انگاری تماس با ردیابی توسط BBMP در چند روز گذشته کشیده شده توپخانه ضد هوایی.

ذینفعان مختلف شکایت کرده است که آنها شده اند قادر به ردیابی تماس با سنبله در تعدادی از موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>