در Cubbon Park, plant, موسیقی تکنسین Tritone Crisantemo نشان می دهد که چگونه با استفاده از یک گیاه به رابط MIDI به نام سمفونی یک گیاه مقاومت از یک برگ به ریشه سیستم تبدیل به موسیقی است.

جمعیت جمع آوری در اطراف در حالی که Tritone نشان می دهد که چگونه آن کار می کند. “این فن آوری استفاده می کنیم ما را قادر می سازد برای گوش دادن به مقاومت الکتریکی در کارخانه. در صورت وجود مقاومت بالاتر وجود دارد بالاتر توجه داشته باشید اگر مقاومت کمتری وجود دارد پایین تر داشته باشید. این گیاه می تواند پس از آن را انتخاب کنید توجه داشته باشید در درون انسان موسیقی سیستم. دستگاه تقویت ارتعاشات در حال حاضر در حال حاضر در این کارخانه ترجمه ارتعاشات به انسان موسیقی سیستم است که یک بخش فرعی از تمام ارتعاشات در حال حاضر در اطراف ما در همه زمان ها.”

MasterPlants concert

MasterPlants کنسرت

Tritone می افزاید: “هر گیاه می تواند موسیقی بازی هر چند آن را نباید بیش از حد خشک یا گرد و خاکی. از آنجایی که ما اندازه گیری سیگنال های الکتریکی در گیاه, گیاهان که باید آب بیشتری در بدن آنها انجام بهتر و به طوری که گیاهان قادر به بیان موسیقایی خود را بهتر است.”

Bangaloreans می توانید با شرکت در یک کنسرت با Masterplants ارکستر متشکل از Tritone چند نوازنده بنیامین اندرسن و خواننده ژاپنی Chiyo Kaiga. سازماندهی شده توسط Arun Sivag را GlobalKulture سازمان بنگلور, کنسرت, برگزار خواهد شد در 14 فوریه در تاج Vivantha, Yeshwanthpur و در 16 فوریه 10 صبح به بعد در باند ایستاده در Cubbon پارک. MasterPlants ارکستر قبلا انجام شده در یک مدرسه و در یک جای منحصر به فرد محل—Shivajinagar ایستگاه پلیس.

Stage plot

مرحله طرح

به عنوان ما در حال افسون گوش دادن به موسیقی شیرین ناشی از گیاهان Tritone بنیامین و Chiyo ردیابی تاریخچه گیاه موسیقی و باند خود را. “ما دو نهاد کار از دمنهور یک شرکت خواهر به نام موسیقی از گیاهان است که تولید این دستگاه و دیگر ما جمعی از Masterplants ارکستر جایی که ما بیشتر در این زمینه سوق دادن محدودیت از آنچه می تواند انجام شود با این فن آوری و بدانند چگونه به گسترش آگاهی در این در بهترین راه ممکن است.” ردیابی تاریخ گیاهی موسیقی Tritone می گوید: “در دهه 1970 در دمنهور (یک جامعه در Piemonte ایتالیا) یک گروه از محققان شروع به توسعه یک تکنولوژی است که می تواند پل باستانی و ارتباط ذاتی است که بشریت تا به گیاهان طبیعت و زندگی است. با الهام از Damanhurian اساطیر و Oberto Airaudi بنیانگذار دمنهور این تیم شروع به ایجاد فن آوری های به نام موسیقی از گیاهان است. در طول سال های مختلف تکرار گیاهی موسیقی تکنولوژی توسعه داده شده است. و در اوایل سال 2000 با نام تجاری موسیقی از گیاهان ساخته شده است.” Tritone گفت MasterPlants ارکستر آغاز شد و حدود سه سال پیش در دمنهور جامعه است. “بنیامین شروع به بازی با دستگاه های قدیمی تر است که می تواند اجازه می دهد یک گیاه به بازی موسیقی. ما تصمیم به ایجاد بهتر دستگاه های است که می تواند اجازه می دهد بیشتر گیاهان به بازی موسیقی با ترکیبات پیچیده تر. در آن لحظه چیزی روشن در ما و همه چیز را به محل سقوط کرد.”

Tritone بنیامین و Chiyo شروع به ایجاد یک دستگاه جدید. آنها در مواجه با برخی از مشکلات. آنها ملاقات یک تکنسین در دانمارک مارتین Luckmann بود که اولین سازنده Masterplants سمفونی دستگاه.

Symphony device

سمفونی دستگاه

“سپس یک سال و نیم بعد از آن ما نیاز به برخی از ارتقاء و بنابراین ما در حال حاضر یک مهندس سرب از یونان Spiros Makris. ما در حال حاضر در حال توسعه سمفونی 2.0 است که یک دستگاه بزرگ و مقرون به صرفه تر چون در حال حاضر کارخانه تکنولوژی موسیقی است که تا حدودی گران است. سمفونی 2.0 اجازه خواهد داد که گیاهان نه تنها به کنترل این یادداشت اما ما نیز تحصیل چگونه گیاهان به کنترل تنظیمات دستگاه” Tritone می گوید:

بنیامین که نقش گیتار الکتریک و انواع سازهای کوبه ای در Masterplants همچنین می داند که چگونه به بازی بازی های tabla. “من آموخت خودم tabla برای حدود دو سال است. زمانی که من ارائه شد به یک استاد در بنارس من برای شاید 10 ثانیه و گفت توقف, توقف! شما باید برای شروع بیش از همه!…بنابراین من آموخته tabla را از او و در حال حاضر من بازی ترکیبی از آنچه که من یاد خودم و آنچه که من آموخته اند از استاد من.”

Chiyo می گوید او ملاقات Tritone و معنوی جامعه از دمنهور. “این مکان مقدس و پس از آن زندگی من شده است در حال تغییر معنوی و عاطفی. این اولین سفر من به هند است. به نظر من MasterPlants به عنوان یک درب به بعد بعد بالاتر است.”

صحبت کردن در مورد برخی از چالش هایی که با آنها مواجه شده اند بنیامین می گوید: “چیزی که ما را هنگامی که ما ساخته شده این دستگاه بود که ما فعال این گیاه برای بازی در موزیکال سیستم از ریتم است. گیاهان باید یک الگوی ریتمیک با توجه به چگونه به سرعت ما آنها را اندازه گیری. بنابراین آنچه که ما انجام دادیم این بود برای ترجمه که به چه چیزی است که در موسیقی استفاده می شود, ضربه در دقیقه (bpm). در دستگاه های قدیمی تر بود که فقط در ثانیه. اما این منطقی نیست برای نوازندگان بنابراین ما ساخته شده آن را بیشتر سازگار با انسان موسیقی. ما در بر داشت راه های مختلف از ترکیب های مختلف مقیاس ragas و موسیقی گزینه است.” این درون کنسرت نیز افزایش آگاهی در طبیعت است. Tritone می افزاید: “ما در حال پل زدن شکاف بین انسان و طبیعت است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد کنسرت در بنگلور تماس 9880370925. برای کسب اطلاعات بیشتر در MasterPlants ارکستر بازدید متر.من/MasterPlantsOrchestra

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی