حتی کوچک معابد را نمی خواهد اجازه می دهد جماعت در طول Aadi فصل

حتی کوچک معابد اجازه نخواهد داد که جانبازان برای برگزاری نماز و یا ایجاد و ارائه koozhu یا خرس kaavadi در طول تامیل ماه از Aadiاست که به ویژه در جشن امان و Murugan معابد.

هندو مذهبی و خیریه اوقاف (HR&CE) بخش دستور معابد به اطمینان حاصل شود که جماعت هر دو بزرگ و کوچک مجاز در داخل معابد.

‘به دنبال هنجارهای ایمنی’

“توابع اجازه ندارند حتی در معابد با درآمد سالانه زیر ₹10,000 که بازگشایی شد. معابد می توانید انجام utsavams با حداقل تعداد archakas و کارکنان بموقع زیر دستورالعمل های ایمنی” گفت: یک مقام رسمی از وزارت.

در طول Aadi, امان معابد معمولا شاهد جمعیت زیادی با خانواده اومده.

کنترل جمعیت

“آنها شرکت در theemedhi (راه رفتن روی آتش), abhishekam و alankarams. آنها را در 5-7 روز از utsavams و koozhu در طول زمان. از جمله جمعیت خواهد شد و مضر در طول یک بیماری همه گیر” به گفته یک مقام سابق وزارت.

این Periyapalayam معبد معمولا شاهد 25,000-40,000 نفر در طول تعطیلات آخر هفته در ماه Aadi.

علاوه بر Vaishnavite معابد جشن Aadi Pooram — تولد ستاره از سری Andal. Shaivite معابد جشن همان valaikaapu یا این النگو پوشیدن Ambal.

Aadi krithikai معروف است در Murugan معابد. برخی از معابد مانند Subramaniya Swamy معبد در Tiruttani شاهد lakhs از جانبازان تحمل kaavadis.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>