همیشه می خواستم به سعی کنید journalling? هیچ وقت مثل حال حاضر.

شروع مستند باعث موجی از ناراحتی برای Shweta پاتل. 25 ساله مهندس نرم افزار گیر کرده بود در بمبئی به دور از خانواده اش هنگامی که برای اولین بار مستند اجرا شد. او مردد به بحث در مورد دولت خود را از ذهن اما می خواستم یک راه برای مقابله با آن در داخل چنین طولانی پرورش عشق به هنر او تصمیم گرفت تا شروع journalling.

آنچه در آغاز دهه پیش به عنوان یک روال روزانه گزارشات در انتظار-به-بود-پر از خاطرات journalling در حال حاضر در اشکال متعددی بسته به خالق رویکرد است. برخی از انواع را می توان تشبیه به مسلمان — مملو از مجله cut-outs, نقاشی طرح گل خشک و تر — در حالی که دیگران باقی می ماند سنتی فقط به کتاب مقدس.

A journaling project by Shweta Patel

یک روزنامه نگاری پروژه توسط Shweta پاتل

Shweta تصمیم به تبدیل آن به یک ‘100 روز پروژه’. او در حال حاضر در 60 روز و با بهره گیری از مسهل سفر. او اذعان می کند از آن همه آغاز شده و با رسیدن به هدف گرا در ذهن در نظر گرفتن این پروژه به Instagram از شروع. زمانی که او اولین پست یکی او بسیار افتخار می کنید به همان اندازه کشش او به عنوان فکر آن را, او متوجه شد که او قرار بود به “journalise” برای خودش. زمانی که او با نزدیک شدن این پروژه با در نظر گرفتن چند از نوشته های ویروسی رفت در Instagram. Shweta سبک journalling شامل یک تصویر قابل توجه با همراه یک قطعه شعر یا یک تأثیر خط نثر.

A journaling project by Shweta Patel

یک روزنامه نگاری پروژه توسط Shweta پاتل

ایدئولوژی که journalling عمیقا شخصی جهانی باقی می ماند. نام های بزرگ مانند اپرا اما واتسون و جوزف گوردون-لویت شریک شدن. در هند, شیلپا گیری از Workdé.هنر بمبئی بیش از 13,000 followers on Instagram; وب سایت خود را است یک راهنمای برای بسیاری از تازه واردان است.

در هفته های اخیر journalling در حال افزایش بوده است و در سراسر هند برای اثرات درمانی آن از فرار از واقعیات — برای Shweta و مانند آن. این ساعت آنالوگ و فعالیت نیز به معنی یک گام به دور از صفحه نمایش.

A journaling project ‘Postcards from Cities’ by Safiya Siddiqui

یک روزنامه نگاری پروژه ‘کارت پستال از شهرها توسط صفیه صدیقی

اخیر فارغ التحصیل از سنت خاویر کالج بمبئی 22 ساله صفیه صدیقی بوده است journalling حدود دو سال در حال حاضر. در این مستند او در بر داشت خودش درگیر شدن در یک به طور کامل راه های مختلف در حالی که انتظار برای کارشناسی ارشد پذیرش به باز کردن. پس از آزمایش با آکریلیک و طرح او در بر داشت او journalling صدا از طریق رویایی رسانه watercolours, اغلب گذاشته بالای طرح.

صفیه می گوید: “من با الهام از فهرست تنظیمات دست نویس نامه ها و دیگر مدرسه عناصر است.” ترین پست های اخیر بیانگر میل عمیق به کلکته در یک مجموعه ای به نام ” کارت پستال از شهرها کامل با faux مهر و طرح معروف تاکسی زرد — به عنوان هر چند او از نظر ذهنی آماده شدن برای سفر پست-همه گیر.

کیت نگرانی

مرور از طریق پینترست یکی هم می تواند وسوسه یا مرعوب برخی از مردم journalling ایستگاه که شبیه مینی هنری فروشگاه: سازمان فنجان مداد رنگ احساس نوک قلم پشته های مختلف انواع کاغذ ، در طول مستند نگران نباشید در مورد گرفتن Pinterest-شایسته art studio. دستیابی به مواد ممکن است خیلی آسان است ، صفیه و Shweta اصرار دارند که این نقطه از روزنامه نگاری به هر حال.

Shweta می گوید که در حالی که او دقیقا یک استودیو ارزش لوازم هنری (دور از آن در واقع) او قادر به journalise به بهترین توانایی های خود را در طول مستند. “من تمام لوازم هنری در تخت من در پونا و من در بمبئی برای خیلی از مستند. من فقط به حال من A5 sketchbook, watercolours, برس و قلم مو قلم. در حال حاضر من به خانه من دستور داد چند بیشتر مواد! پدر و مادر من که شده ام از دیدن کار من نیز حمایت شده است.”

A journaling project ‘Postcards from Cities’ by Safiya Siddiqui

یک روزنامه نگاری پروژه ‘کارت پستال از شهرها توسط صفیه صدیقی

Saifya بیش از حد است و نه بیش از حد fussed در مورد داشتن موجودی گسترده. “من با Camlin آب رنگ است که در حداقل قیمت که من حدس می زنم که چگونه بسیاری از مردم در هند شروع” او به یاد می آورد و اضافه کرد او به کاوش نامهای دیگر در watercolours بیش از حد. “من همچنین نکته خوب تصویر قلم.”

ماده از دیدگاه

برای Shweta و صفیه journalling نه فقط در مورد هنر و گم شدن در لحظه. همچنین در مورد ایجاد چیزی است که آنها می توانید نگاه کردن به بعد از مستندات آسانسور.

با توجه به پزشکی دانشگاه روچستر مرکز ‘روزنامه نگاری برای سلامت روان’ این نوع روز به روز رکورد نگه داشتن می تواند مفید باشد در “کمک به شما در اولویت بندی مشکلات, ترس ها و نگرانی های ردیابی هر گونه علائم روز به روز به طوری که شما می تواند باعث تشخیص و یادگیری راه هایی برای کنترل بهتر آنها و ارائه یک فرصت برای مثبت صحبت کردن با خود و شناسایی افکار منفی و رفتارهای… هنگامی که شما شناسایی خود را به عوامل استرس زا شما می توانید کار بر روی یک طرح برای حل و فصل مشکلات و استرس خود را کاهش دهد”.

جدید به یک موجود جامعه Shweta و صفیه می گویند فضای آنلاین برای journallers در حال رشد است فقط نیاز به مکانیسم های مقابله ای بلکه از پذیرش. هر دو نزدیک شده است توسط متخصص journallers در رسانه های اجتماعی با پیام های تشویق و تقدیر برای سهم خود را به توسعه هنر. “این را به خوبی می دانیم که در این تنهایی بار وجود دارد که مردم حتی نمی دانند که شما اما چند دقیقه به می گویند به خوبی انجام می شود’,” muses Shweta.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>