هر کس مشتاق است برای IPL به جلو بروید: کامینز در سرنوشت هندی لیگ برتر

پرهزينه ترين بازیکن خارجی در لیگ برتر پت کامینز می گوید: هر کس از جمله خود تیم Kolkata Knight Riders, هنوز هم امیدوار از 13th edition از T20 رویداد به جلو بروید مدتی بعد.

استرالیا با این حال اذعان کرد که اولویت در حال حاضر است برای به حداقل رساندن خطر گسترش coronavirus.

IPL در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در تاریخ 29 مارس در بمبئی بود اما به تعویق افتاد, مارس 15 با توجه به وخیم تر شدن COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 53,000 مردم در سراسر جهان است.

“هر کس است که هنوز هم واقعا مشتاق برای آن (IPL) به جلو بروید اما اولویت این است که به حداقل رساندن خطر ابتلا به آن, پخش كردن,” کامینز بیان شد که توسط استرالیا آسوشیتد پرس.

هند در حال حاضر تحت یک ملت-شبکه مستند تا مارس 14 که به بازیگران شک و تردید جدی بر آینده نقدی غنی رویداد 13th edition.

26 ساله استرالیا بوده و در تماس مداوم با Kolkata Knight Riders تیم است که او را خریداری عظیم ₹ 15.5 کرور روپیه در ماه دسامبر گذشته در حراج به عنوان هر کس منتظر لیگ سرنوشت.

“این یک الگوی برگزاری … گذشته من صحبت کرد و به آنها, آنها هنوز هم واقعا با اعتماد به نفس و امیدوار خواهید بود آن را در چند مرحله,” او گفت:.

استرالیا بودند مجبور به انصراف از خانه خود را محدود اور سری در مقابل نیوزیلند پس از فقط یک بازی و آزمون خود را سفر به بنگلادش در ماه ژوئن نیز نامشخص به نظر می رسد در حال حاضر.

“این سال را به نگاه بسیار متفاوت به آنچه که ما قبل از دیده می شود … وجود دارد بنابراین بسیاری از حالات. مگر اینکه همه چیز بهبود من واقعا نمی توانم دیدن بسیاری از مسابقات در رفتن در هر نقطه در جهان برای در حالی که کمی.”

مرگبار coronavirus آلوده بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان است. استرالیا گزارش شده بیش از 5000 موارد از جمله 26 مرگ و میر.

کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آلمان و انگلستان در کنار ایالات متحده آمریکا تبدیل شده اند و نقاط مهم از شیوع آغاز شده است که از چینی ها در شهر ووهان.

“این افتضاح دیدن چیزهایی مانند ایتالیا و اسپانیا اما در حال حاضر امریکا و بریتانیا در روزهای اخیر – آن را فقط دیوانه چگونه به سرعت آن را توسعه یافته است. بدیهی است که بسیاری از خانواده بیش در انگلستان در حال حاضر و صحبت کردن با آنها را به طور منظم” کامینز گفت.

“صحبت کردن با چند آمپول که بازی شهرستان کریکت بیش از وجود دارد از طریق آنها رفته کل پیش فصل و بشود برای شروع از تابستان است. آنها در حال حاضر خیره به پایین در هر بشکه به طور بالقوه کامل خود را در تابستان کریکت بودن بیش از … سلامتی خطر بزرگ است اما آن دسته از بچه ها اساسا باید برای قرار دادن مشاغل خود را در انتظار نگه داشته است.”

در اوایل این هفته آزمون کاپیتان تیم پین گفت: ملت اطفال آگاه بودند که با تاخیر خود را به مرکزی قرارداد برای فصل آینده ممکن است منجر به کاهش پرداخت و آنها حاضر به انجام کمی خود را برای حفظ بازی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کامینز تصریح کرد از نظر کاپیتان گفت: بازیکنان آماده بودند به “نگاهی به برخی از این درد”.

ورزشی برادری مجبور شده است به یک وقفه به عنوان دولت ها در سراسر جهان به نام برای اجتماعی-فاصله. به نگه داشتن خود را متناسب با این بازیکنان و همچنین استرالیا مربی جاستین لانگر در حال تبدیل به صفحه اصلی تمرینات است.

“جاش می فرستد از طریق عجیب و غریب پیام ویدئویی فقط gloating در مورد 16 کیلومتر اجرای او در آن روز انجام داده” کامینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید