سابق کارکنان تحت اسکنر به عنوان درهم کنسولگری نکات در جعل

بخش آداب و رسوم است و بررسی اینکه آیا برخی از مردم در حال کار بر روی یک “درخواست اساس” کنسولگری امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در اینجا تا به حال با استفاده از اسناد جعلی غیر قانونی به واردات طلا به کشور در دیپلماتیک حمل و نقل هوایی محموله از خلیج فارس در حداقل هشت نوبت از ژانویه تاکنون است.

بررسی یکی از این محموله در حضور مقامات امارات متحده عربی در جولای 3 نشان داده بود 30 کیلو طلا در پنهان وارد لوله کشی. این کشف باعث شده عمده تحقیقات میرسد که مرزهای بین المللی.

ارشد کنسولگری رسمی بنا به گزارش رسیده به اطلاع گمرک مجریان که او مایل بود به شهادت قبل از یک قاضی به طور داوطلبانه که اسناد و مدارک تولید شده برای پاکسازی محموله تقلبی بود.

امضا

او همچنین در مورد صحت امضا در مقالات فرستاده شده به محموله کالا از طریق دیپلماتیک کانال سبز.

رسمی صحبت کرده و به محققان برای بیش از 12 ساعت به تازگی در به عنوان مثال از مافوق خود. محققان گفت: آنها امیدوار رسمی را یک قسم بیانیه در بخش 164 قانون دادرسی کیفری. چنین بیانیه ای را قانونی حرمت حتی اگر امارات متحده عربی پست شده رسمی در خارج از کشور است.

در مرحله کنونی از پروب به نظر می رسد تمرکز بیشتر بر یک “زن پاسخ دهنده” که تا به حال در تماس با یک آداب رسمی در حمل و نقل هوایی پیچیده هفته گذشته است.

آنها گفت که او تا به حال اقدام به لابی برای ترخیص کالا از گمرک حمل و نقل شامل قاچاق گفته بدون تحریم و یا دانش از درهم رسمی به آنها محموله خطاب شد.

رد اتهام

زن این اتهام را رد کرده است. در پیش بینی وثیقه درخواست در دادگاه عالی او ادعا کرد که او تا به حال عمل کرده و با اقتدار کامل از درهم کنسولگری.

اپتیک از مخاطب در مورد قاچاق تعامل با مقامات دولتی بالا و بحث ارسال به یک شرکت تابعه از این گروه به تازگی مسلما نه augured خوبی برای دولت تصویر عمومی در اجرا تا به محلی انتخابات بدن بعد از این سال.

انتقاد مخالفان است که زن را پاسخ دهنده در مورد قاچاق نزدیک به وزیر Pinarayi Vijayan دفتر برخاستیم و منجر به جابه جایی M. Sivasankar به عنوان اصلی وزیر به وزیر و اصل کار آن بخش.

در ضمن در بخش آداب و رسوم را تکذیب کرد گزارش های رسانه ای که آقای Sivasankar بود “فرد مورد علاقه در قاچاق مورد پرس و جو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>