سابق اتحادیه وزیر Yashwant سینها به احتمال زیاد به شکل مقابل در بیهار

در نظرسنجی محدود بیهار سابق اتحادیه امور مالی و امور خارجی وزیر Yashwant سینگ در روز شنبه است به احتمال زیاد به یک اطلاعیه در شکل گیری سیاسی جبهه مقابل “Nitish کومار شکست خورده حکومت”.

آقای سینها برنامه ریزی شده است به آدرس mediapersons در یک هتل در پتنا بعد در روز.

همچنین بخوانید: Amit Shah برای تلفن های موبایل بوق برای بیهار انتخابات

در مجموع 243 کرسیهای مجلس, انتخابات در بیهار به علت در ماه اکتبر-نوامبر بعد از آن در سال.

“به بحث در مورد دوره آینده بیهار سیاست و ایجاد یک جبهه در برابر Nitish کومار شکست خورده حکومت” گفت: آقای سینها را دعوت به روزنامه نگاران. این جبهه همچنین شعار “است که بار badle بیهار (بیایید تغییر بیهار در این زمان)”.

منابع نزدیک به آقای سینها گفت هندو که او موافقت کرد برای آمدن به پتنا پس از برگزاری چندین دور ملاقات با رهبران دولت سابق مجلس MLAs و دیگر دارندگان سهام.

همچنین بخوانید: Mahagatbandhan باید به جای احزاب چپ می گوید: شاخص بهای مصرف کننده رهبر رجا

رهبران دولت مانند سابق MP و سوسیالیستی Devendra Yadav سابق بیهار سخنران Uday Narayan Chaudhury سابق-MP و Dalit رهبر Purnamasi Ram سابق Lok Jashakti حزب Satyanand شارما و چندین نفر دیگر گفته می شود به طور منظم در تماس با آقای سینها درخواست او را برای آمدن به Bihar پیش از این نظرسنجی.

“15 سال از Nitish کومار دولت شده اند متفاوت از قبلی 15 سال RJD رژیم به جز برخی تغییرات ظاهری در دولت…دولت هنوز قرقره تحت بالاترین نرخ بیکاری و فقر…نه حتی یک صنعت در آمده است بیهار در 15 سال گذشته از Nitish کومار رژیم…در چنین شرایطی وجود یک شیپور در دولت به یک جایگزین سیاسی تنظیم برای رای دهندگان در آینده نظرسنجی” گفت: یکی از این رهبران است.

آقای سینها بود که زودتر BJP MP از هزریبق Lok سبها در حوزه همسایه, Jharkhand, دولت بود بعد از اعلام بازنشستگی خود را از سیاست فعال.

او همچنین صرف زمان طولانی در بیهار برای آموزش و پرورش خود را.

همه نشست

در همین حال حزب حاکم JD(U) در یک نشست برگزار شده توسط بیهار رئیس افسر انتخاباتی (مدیر عامل) H. R. Srinivasa در جمعه حمایت برای یک “تک فاز” مجمع نظرسنجی در دولت است.

“تک فاز انتخابات را سهولت فشار بر کاندیداها در نزاع” ارشد گفت: JD(U) رهبر و حزب MP از مونگر راجیو Ranjan سینگ نام مستعار بارگاه سینگ. آقای سینگ همچنین پیشنهاد کرد که “استفاده از سیستم عامل های دیجیتال را قادر رهبران برای حفظ SOP (استاندارد روش عملیات) صادر شده و در پی COVID-19 همه گیر”.

مخالفان Rashtriya Janata Dal مخالف مفهوم “مجازی رالی”. “این یک توطئه توسط حکم داد به نگه داشتن رهبران احزاب مخالف قطع از رای دهندگان خود را…بیهار نظرسنجی یک مبارزه بین غنی و فقیر” گفت: دولت RJD جمهور Jagdanand سینگ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>