کارشناس گروه نشان می دهد تغییر در منطقهای رنگ رویکرد در راجستان

یک گروه از کارشناسان توصیه می شود یک تغییر در منطقهای رنگ رویکرد گرفته شده توسط راجستان دولت برای باز کردن کسب و کار و فعالیت های پس از کاهش مستند محدودیت های اعمال شده با توجه به گسترش COVID-19.

از 11 منطقه قرمز ولسوالی در آوریل 15, دولت با کاهش این تعداد به هشت همراه با کاهش جدی اقداماتی که قبلا انجام شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بخوانید | یک COVID-19 مرگ در راجستان; افزایش شمار تلفات 90

مختلف فعال گروه های کاری زیر پرچم Jan Prayas و ریاست توسعه اقتصاد بینا Agarwal از دانشگاه منچستر گفت: در این منطقهای رنگ رویکرد بی اثر خواهد بود زیرا افراد بدون علامت در یک منطقه سبز می تواند دیگران را آلوده و در زنجیره تامین زد که در سراسر مناطق. “صنایع باید مجاز به باز کردن در تمام مناطق از جمله مناطق قرمز به عنوان طولانی به عنوان آنها شروع استخر سبز کارگران” گفتند.

Kavita پژو در راجستان رئیس جمهور برای مردم اتحادیه آزادی های مدنی (PUCL) گفت: یک تفاهم نامه با توصیه های فرستاده شده بود به وزیر Ashok Gehlot خلاصه بعد از یک مکالمه تلفنی با او.

کارشناسان گفت که صنایع با زندگی در کارگران باید بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که کارگران با ارائه سرپناه مناسب, مواد غذایی و آب است. علاوه بر این صنایع باید اجازه به کار تنها در صورتی که آنها تا به حال پرداخت غرامت به کارگران برای کار انجام می شود پس از این مستند آغاز شد و در 21 مارس در دولت است.

برجسته پیشنهادات ساخته شده توسط خانم Agarwal که مشغول به کار در معیشت حقوق مالکیت فقر و نابرابری این گروه گفت: دولت باید با تجدید نظر در قرنطینه دستورالعمل اطمینان از امنیت غذایی و ایمنی کارگران. دولت نیز باید افزایش تعداد آنتی بادی آزمایش های انجام شده برای تایید اگر یک کارگر بود و از عفونت آن اضافه شده است.

بهبود COVID-19 بیماران باید با توجه به گواهی به منظور کاهش اجتماعی تبعیض علیه آنها گفت:, و اضافه کرد که این آن را آسان تر برای آنها را به سامان دادن و استخدام با حداقل خطر.

علاوه بر این کارگران پاک در چنین شیوه ای می تواند تشکیل یک استخر سبز “کارگران” که سپس می تواند با خیال راحت به کار است.

این گروه همچنین مطرح کارگران مهاجر اضافه کرد که حمل و نقل مواد غذایی و تامین آب در طول سفر بازگشت به کشورهای خود را باید ارائه رایگان از هزینه.

Jan Prayas گفت: مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGA) باید گسترش یافته و به بیش از یک عضو خانواده تا سال مالی آینده و حداقل روز از کار باید افزایش یافته و به 180. مشابه تضمین اشتغال طرح برای مناطق شهری نیز باید آغاز کنند.

توصیه یک تغییر در قرنطینه رهنمودهای کارشناسان گفت که در حال حاضر روش از کل نیروی کار در حال قرنطینه با توجه به یک کارگر تست مثبت باید دوباره مورد بررسی قرار گرفت. “جایگزین می شود به تغییر کارگر آسیب دیده توسط ویروس به یک مرکز قرنطینه و اجازه استراحت به کار ادامه خواهد داد. اما آن را نمی باید انجام شود برای کارگران در خانه زندگی می کنند از آنجا که قرار دادن خانواده خود را در معرض خطر” گروه گفت.

کارشناسان گفت که خانواده تحت پوشش ملی امنیت غذایی عمل می کنند باید با توجه به همان حق از غلات و حبوبات و روغن و دیگر اقلام ضروری. علاوه بر این ragpickers زباله جمع روب و دیگر مقدم کارگران باید با توجه به ماسک و دستکش به صورت رایگان. قرارداد نیز می تواند با توجه به گروه خود به کمک به این موارد را گفت.

گروه های نشان داده شده در Jan Prayas شامل حق دسترسی به اطلاعات منچ مرکز حقوق صاحبان سهام مطالعات راجستان Asangatith Mazdoor اتحادیه Mazdoor Kisan شاکتی Sangathan و کمک به بنیاد خیریه دستهای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>