متخصص نکات در منافع پشت ضد Athirappally تظاهرات

سازمان های خاص با منافع شده اند رها کردن تبلیغات دروغین در برابر تمام پروژه های توسعه در دولت و در جریان تظاهرات در برابر پیشنهاد Athirappally برق آبی پروژه بیش از حد هستند هیچ تفاوتی ندارد عضو سابق دولت کرالا برق مدیره و کارشناس انرژی K. Radhakrishnan گفته است.

صحبت کردن به هندوسابق KSEB عضو (تولید برق) به استقبال حرکت دولت برای بازگشایی برق آبی پروژه پیشنهاد که به گفته او بدهد پایدار افزایش به دولت در بخش برق بدون ایجاد آسیب زیادی به جنگل اکو سیستم.

به گفته وی این سد ساخته شود در یک نسبتا کوچک سازی منطقه نمی تواند آسیب زیادی هم به جنگل یا محیط زیست است.

پوشش جنگل

کل منطقه به زیر آب فرو رفته بود و تنها 104 هکتار زمین از آن جنگل طبیعی پوشش تنها 28.4 هکتار است. این بود که بسیار ناچیز در حوضه رودخانه با بیش از 10 ، 000 هکتار از جنگل های ضخیم. علاوه بر جبرانی ايجاد دو منطقه غوطه ور اجباری بود که در حال حاضر, او گفت:.

آقای Radhakrishnan گفت: پیشنهاد 163 مگاوات برق آبی پروژه می تواند یک عملکرد سالانه از 233 میلیون واحد است. این پروژه تا به حال نیز دوباره طراحی شده برای حفظ زیبایی این آبشارها به دور ماه.

بررسی دو دهه زمانی از تاریخ این Athirappally پروژه بطور بیش از حد در معرض بی معنایی در فرآیند تصمیم گیری با توجه به پروژه های توسعه است.

این Athirappally پروژه دریافت جنگل ترخیص کالا از گمرک در سال 1997 و محیط زیست ترخیص کالا از گمرک در سال 1998 است. مرکزی برق قدرت (CEA) داده بود تکنو-اقتصادی ترخیص کالا از گمرک در سال 2005.

مطالعه انجام شده توسط گرمسیری, گیاهی باغ و موسسه تحقیقات (TBGRI) و بازدید سایت توسط کارشناسان deputed توسط اتحادیه وزارت محیط زیست و جنگل ها و تغییر آب و هوا تا به حال رد هر گونه جدی زیست محیطی.

آقای Radhakrishnan گفت: این پروژه دوباره پیامد های زیست محیطی ترخیص کالا از گمرک در سال 2005 بر اساس ارزیابی اثرات زیست محیطی مطالعه انجام شده توسط آب و برق خدمات مشاوره هند با مسئولیت محدود (WAPCOS).

آن را دوباره پیامد های زیست محیطی ترخیص کالا از گمرک توسط MoEF پس از چند بازدیدکننده داشته است سایت توسط چند رشته ای کارشناسان در سال 2007.

چند دادخواست و کتاب بیش از حد تاخیر در این پروژه برای 20 سال از تاریخ آن برای اولین بار ترخیص کالا از گمرک. نهایی ترخیص کالا از گمرک با توجه به چهار سال پیش خیلی حال منقضی شده است, خروج از دولت در یک موقعیت برای شروع حرکت برای به دست آوردن ترخیص کالا از گمرک.

اتهامات

آقای Radhakrishnan گفت: همچنین اتهامات جدی است که قدرت معامله گران خصوصی و ژنراتور را که می خواستم به فروش برق به دولت شده بود بودجه این کتاب در برابر Athirappally پروژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید