توضیح روش برای صدور e-عبور: HC

مدرس دادگاه عالی روز جمعه به نام برای یک گزارش از دولت توضیح روش اتخاذ شده توسط آن برای صدور e-عبور برای سفر از کسانی که رشته در خارج از زادگاه خود به دلیل مستند برای مبارزه با COVID-19.

قضات Vineet Kothari و Pushpa Sathyanarayana می خواستم بدانم که آیا عبور صادر شده در-تقدیر-اول خدمت اساس و یا بسته به ماهیت فوریت برای آن می گذرد شده بود requisitioned و یا بر اساس هر دلیل دیگر.

آنها همچنین به دولت برای توضیح این که آیا آن را ممکن است به تفویض قدرت از صدور چنین می گذرد به منطقه در سطح مقامات به طوری که می گذرد می تواند پردازش round-the-clock صادر شده و در عرض یک ساعت طی پزشکی و دیگر شرایط اضطراری.

قضات زمان داده تا دوشنبه برای دولت Pleader V. Jayaprakash Narayanan برای دریافت دستورالعمل از مقامات نگران است. موقت سفارشات تصویب شد بر منافع عمومی دادخواهی درخواست ثبت شده توسط مدافع B. Ramkumar Adityan از Thoothukudi.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>