خرید رپورتاژ

هند لغو همه معتبر e-ویزا بعد از وقوع این رمان coronavirus در چین در هفته های اخیر باعث سوال در مورد این طرح که بازدید شده توسط بسیاری به عنوان یک تسهیل حرکت برای کمک به افزایش مسافرت های خارجی به هند است. E-visa سیستم ها و نوآوری های معرفی شده توسط دولت نارندرا در سال 2014. مرکز گسترش شد در 2017-2018. روند ریشه در 2010 ویزای توریستی در هنگام ورود (TVOA) طرح برای ژاپن, سنگاپور, فنلاند, لوکزامبورگ و نیوزیلند. این نیز گسترش یافت و بعد از آن. این تغییر اما پس از مودی دولت با هم ادغام شدند TVOA با سفر الکترونیکی مجوز موجب ایجاد e-visa. اما e-visa شده در اخبار, اغلب به علت های مختلف سیاسی و غیر سیاسی ،

1. چه سیستم e-ویزا و که همه می دریافت ویزا ؟

  هند گسترش تسهیلات از e-ویزا به شهروندان از 165 کشور در سراسر جهان است. معیارهای واجد شرایط بودن برای اخذ e-ویزا نیاز متقاضی باید حداقل شش ماه اعتبار گذرنامه در زمان درخواست. این مرکز در دسترس نیست برای شهروندان پاکستان و انتظار می رود آنها را به اعمال می شود به صورت منظم ویزا از کمیسیون عالی در اسلام آباد است. چین یکی از کشورهایی که برخوردار از تسهیلات به عنوان بخشی از توافق دوجانبه برای کمک به ترویج مردم به مردم در تماس است. اتباع خارجی می توانید فایده از e-visa به صورت کلی تفریحی سفر به هند و یا به شرکت در دوره های آموزشی در موسیقی, رقص, طب سنتی و یوگا بیش از شش ماه. E-ویزای اما معتبر نیست برای دیپلمات های خارجی است که در برخورد به طور جداگانه.

  2. وجود دارد هر گونه تفاوت e-ویزا و منظم ویزا ؟

  E-ویزای معمولی و ویزای الکترونیکی صادر. E-visa آسان است برای کنترل بر خلاف معمول ویزا صادر شده توسط ماموریت های دیپلماتیک هند است. در برخی موارد ویزا ممکن است نیاز به لغو شود به دلیل اختلاف در اطلاعات و یا برای برخی دیگر موضوع مورد بحث است. بازدید کننده را وادار به می دانم که از لغو در چنین مواردی تنها در رسیدن به هند و یا در مقابله با مهاجرت در کشور. یک e-visa باعث می شود آن را آسان برای مقابله با چنین مسافران اجتناب از خطر غیر ضروری و دفتر کار ویزا لغو می توان ارتباط برقرار کردن آنلاین. در حال انجام coronavirus بحران در چین و هند و لغو e-ویزا که قبلا صادر شده به مسافران موجب توقف مسافران از ترک چین مهاجرت ضد. اما در گذشته وجود داشت مجادلات بیش از e-ویزا به ویژه هنگامی که صادر شده به مخالفان سیاسی مانند Dolkun Isa چین که موفق به دریافت e-ویزا را لغو در پایان. E-visa نیز نه به معنای زمین عبور به هند است. برای ورود به هند e-ویزا را می توان در فرودگاه ها و بنادر ذکر شده در ویزا سایت از دولت هند است. وجود دارد 28 فرودگاه در هند است که در خدمت به عنوان نقطه ورود برای e-visa برگزاری مسافران است. پنج بنادر بمبئی کوچی Mormugao چنای و جدید منگالور در حال تعیین نقاط ورود برای e-دارندگان ویزای.

  3. چگونه می توانید از اتباع هند اخذ ویزا-رایگان تاسیسات در خارج از کشور ؟

  32 کشور در سراسر جهان اعطای روادید ورود به عادی دارندگان گذرنامه از هند است. این شامل چند جزیره ملل از اقیانوس آرام منطقه و منطقه کارائیب. لیبرال ترین در این میان نپال که قرار نیست هیچ گونه محدودیتی در ماندن از سرخپوستان در کشور است. مالدیو دارای چشم پوشی ویزای عادی هند مسافران است اما در حد 90 روز. ویزا تسهیلات رایگان است که اغلب در اخبار به دلیل گزارش قاچاق انسان از هند است که طول می کشد از طریق جزیره ملل واقع در نزدیکی سواحل آمریکا. آنتیگوا و باربادوس است که اعطای ویزا-تسهیلات رایگان برای سرخپوستان برداشت عناوین پس از الماس گر و متقلب Mehul Choksi فرار به کشور است. آنتیگوا اجازه می دهد تا سرمایه گذاران از هند برای سفر بدون ویزا به خاک خود به جذب افراد کسب و کار و سرمایه گذاران بخشی از این جزیره سیاست. جزیره کشورهایی مانند جمهوری دومینیکن را تمدید ویزا-تسهیلات رایگان به سرخپوستان برای 90 روز با این شرط که این امر می تواند داده تنها به کسانی که با آمریکا/شنژن ویزا. گرانادا و هائیتی را لغو ویزا برای سرخپوستان. قزاقستان با استفاده از این گزینه برای به حداکثر رساندن هوا جریان مسافر به ملی خود حامل و بدون روادید تسهیلات اعطا شده به مدت 72 ساعت در حمل و نقل برای کسانی که سفر با هواپیمایی قزاقستان. یک نگرانی کلیدی در اینجا باقی می ماند که چگونه برای اطمینان از ویزا تسهیلات رایگان برای واقعی هندی بازرگانان و گردشگران در حالی که از مهاجران غیر قانونی از هند و به عنوان نتیجه کشورهایی که اعطای این تسهیلات به هند اغلب نیشگون گرفتن و کشیدن قوانین را با توجه به علاقه خود را.

  4. چگونه بسیاری از کشورها موافقتنامه دو جانبه با هند در روادید برای دیپلمات ها و مقامات ؟

  31 کشور در سراسر جهان عملیاتی ویزا معافیت توافق برای دیپلمات هندی که شامل عمده شرکای مانند ژاپن, فرانسه, ایتالیا, ایران, افغانستان و آلمان است. 74 کشور اعطای ویزا معافیت تسهیلات برای هند دیپلمات و همچنین رسمی/خدمات گذرنامه. این شامل دوستانه سازمان ملل از جمله اسرائیل مراکش افغانستان و قزاقستان و کویت. دسته دوم کمک غیر دیپلماتیک مقامات دولت و پرسنل نظامی برای سفر بدون ویزا.

  به عنوان از ژانویه 20, 2020 ژاپن و بنگلادش و چین و ایران و پاکستان و جمهوری کره و روسیه مالدیو و آفریقای جنوبی را تسهیل ویزا توافق با هند که در حال حاضر در نیروی.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  خرید کتاب زبان اصلی