توضیح داد | چرا اسرائیل برگزاری آن انتخابات در یک سال ؟

اسرائیلی ها سر به پای صندوق های رای در روز دوشنبه با حس deja vu پس از تلاش و شکست دو بار در سال گذشته به شکستن سیاسی کشور بست.

چرا بسیاری از انتخابات ؟

در اواخر 2018, بنیامین نتانیاهو, جانباز, رهبر, اسرائیل جناح راست حزب لیکود به نظر می رسید در اوج قدرت خود است.

غالب سیاسی شکل از نسل او آقای نتانیاهو در مورد برای تبدیل شدن به اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر.

اما او تا به حال یک صندلی اکثریت در مجلس و به نام یک ضربه محکم و ناگهانی برای انتخابات 9 آوریل 2019.

همچنین بخوانید: سرمقاله | یک دوم انتخابات اسرائیل

دلیل فوری داده شد آسیب پذیری خود را از ائتلاف حاکم پس از استعفای وزیر دفاع آویگدور لیبرمن. بیشتر متهاجم تر از حتی نتانیاهو و لیبرمن ترک متهم نخست وزیر بودن بیش از حد نرم بر شبه نظامیان فلسطینی در غزه.

اما بسیاری از اسرائیلی ها را دیدم آن را به عنوان یک شگرد توسط آقای نتانیاهو برای به دست آوردن یک تجدید عمومی دستور به دفع دادستان بودند و سپس در مراحل نهایی پیش نویس به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در برابر او.

پس از انتخاب مجدد نظریه رفت آقای نتانیاهو می گویند کیفرخواست بود و نه در جهت منافع ملی. او را انکار می کند و تخلف متهم دشمنان خود را از یک تعقیب.

چه مشکلی پیش آمد ؟

هیچ حزب واحد در اسرائیل تا کنون برنده آشکار اکثریت در مجلس و آقای نتانیاهو موفق به دریافت کرسی های کافی.

او تلاش برای هفته برای قرار دادن با هم یک دولت است. سپس به جای اجازه دهید خود را رقیب اصلی – سابق نیروهای مسلح رئیس Benny Gantz – فرصتی برای تشکیل یک دولت آقای نتانیاهو باعث شده یکی دیگر از انتخابات در سپتامبر. 17.

آنچه اتفاق افتاد در انتخابات شماره دو ؟

دوباره آقای نتانیاهو سقوط کرد. حزب لیکود و آقای Gantz را میانه رو آبی و سفید مهمانی به پایان رسید و در یک مجازی کراوات.

که در سمت چپ لیبرمن پادشاه ساز. اما لیبرمن ذکر شده تفاوت سیاست با هر دو مردان برای جلوگیری از مسح یا نه.

پس از چند ماه از اسب-معاملاتی که در آن آقای نتانیاهو و آقای Gantz هر دو موفق به برنده شدن به اندازه کافی حمایت نتیجه زیادی به ترس از jaded اسرائیل رای دهندگان بود روز دوشنبه انتخابات.

است این بار متفاوت است ؟

بله. پس از انتخابات قبلی رسمی اتهامات جنایی شده اند در برابر نتانیاهو. دادستان در حال حاضر یک واقعیت است نه یک احتمال است. محاکمه او به خاطر باز کردن در 17 مارس تنها دو هفته پس از انتخابات.

همچنین هر دو انتخابات قبلی و مبارزه بودند و بدون رای دهندگان دانستن محتویات رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی تاخیر صلح خاورمیانه طرح است.

بود که در ماه ژانویه منتشر و کمک مالی ایالات متحده به رسمیت شناختن اسرائیل به شهرک سازی در مناطق اشغالی کرانه باختری است.

فلسطینی های خشمگین شد و گفت: این به دور زمین آنها به دنبال برای دولت آینده. نتانیاهو متعهد به ضمیمه شهرک پس از انتخابات.

می تواند نتانیاهو پیروزی در این زمان ؟

آقای نتانیاهو نیاز به کسب حمایت از احزاب دیگر اگر او برای تشکیل یک دولت ائتلافی با حداقل 61 از پارلمان 120 کرسی است.

در جلسات دادگاه را بی درنگ رقبا به تقاضا است که او استعفا دهد حتی قبل از صدور حکم. حکم به احتمال زیاد ماه به دور و روند تجدید نظر می تواند سال ها طول بکشد.

می تواند نتانیاهو از دست دادن به Gantz?

نظر سنجی ها نشان داده اند که دوست و آبی و سفید و عملا گردن و گردن با آقای نتانیاهو حزب لبه کمی جلوتر در مراحل نهایی مبارزات انتخاباتی.

آقای نتانیاهو شناخته شده است مقدار. آقای Gantz محرومیت موج غیر منتظره در میانه رای دهندگان او را به ارمغان می آورد با هم rightists و کسانی که به نمایندگی از اسرائیل در اقلیت عرب که در طرف مقابل از طیف سیاسی است.

می تواند وجود داشته باشد یک چهارم انتخابات ؟

بله اگر روز دوشنبه تمدید بست. اما برخی از سیاستمداران اسرائیلی این را به عنوان غیر قابل قبول است. گذشته از بی ثباتی سیاسی بدین معنی است که بیشتر مالی فلج برای اسرائیل تحت مداوم دولت موقت.

که می تواند منجر به ارتداد برخی از سابق حزب لیکود همکاران به Gantz ائتلاف به رهبری.

چه در مورد ‘وحدت ملی’ دولت ؟

بسیاری از اسرائیلی ها می خواهم آقای نتانیاهو و آقای Gantz متحد برای پایان دادن به مجادله. اما آقای Gantz می گوید او نمی خواهد همکاری با آقای نتانیاهو که در حال حاضر کیفرخواست ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>