بررسی Carnatic-موسیقی فیلم با لینک

با مجازی کنسرت تبدیل شدن به هنجار در طول همه گیر و با توجه به رسیدن به دیجیتال رسانه, خواننده Sakethraman فکر می کند آن است که زمان خوبی برای کمک به millennials ارتباط با موسیقی.

‘متقاطع با Saketh,’ یک سری وب سایت به تازگی راه اندازی شده توسط او تلاش برای ایجاد موسیقی کلاسیک لذت بخش حتی به uninitiated.

“گورو من افسانه ای للگودی Jayaraman استفاده می شود می گویند, ‘نوازندگان ایجاد کرده اند Next Gen نوازندگان در حال حاضر rasikas باید برای ایجاد نسل بعدی rasikas’.”

و “متقاطع” است Saketharaman راه درک خود گورو چشم انداز و ایجاد آگاهی در مورد موسیقی کلاسیک زیبایی و تجدید نظر شود.

مخاطبان اتصال

در حالی که یک آهنگ مانند “علایی Payude’ با Carnatic پایه دوباره با توجه به سبک موسیقی فیلم است که به خوبی دریافت شده توسط شنوندگان گوش دادن به کل Carnatic کنسرت است که هنوز هم یک چالش برای شخص غیر روحانی می گوید Saketharaman. “طرفداران لذت بردن از گوش دادن به موسیقی فیلم. آنها نمی دانند که ویژگی های و جزئیات دیگر درگیر در ساخت یک آهنگ.”

“من فکر راه اندازی یک سری وب فقط با این جنبه در ذهن او می گوید. در قسمت اول Saketharaman به یاد می آورد که چگونه در پاریس هنگامی که او به طور کامل غافلگیر شده تا حد زیادی غیر هندی, مخاطبان, کف زدن در لحظه مناسب در طول کنسرت. او نتیجه می گیرد در این قسمت با معرفی این ایده از عبور بیش از.

“به عنوان یک فن در رسانه های اجتماعی اظهار داشت: ‘متقاطع’ غیر خطی راه گرفتن موسیقی به توده ها. وجود دارد بدون هيچ پدر و مادر راگا, ، arohanam یا avarohanam مورد بحث می گوید:” Saketharaman.

شروع تازه

در حالی که شده اند وجود دارد بسیاری از برنامه های قبلی صحبت کردن در مورد فیلم آهنگ ها بر اساس موسیقی که شروع با یک مقدمه کوتاه به ragas, ‘متقاطع’ آغاز می شود با صحبت کردن در مورد همه چیز, فرهنگ و سپس حرکت به موسیقی کلاسیک.

در این قسمت است که بر padam, Saketharaman آواز می خواند ‘Unnai Kanadhu’ از Viswaroopamیک sringara رسا آهنگ جایی که رادا بیانگر اشتیاق او را برای کریشنا. بعد او آواز می خواند یک Swati Tirunal پدم در مالایایی را به بیننده درک مفهوم موسیقی.

در Virutham’ قسمت Saketharaman آواز می خواند از قدرت است.

‘Inbathai karuvakkinal پن…’ است که مقدمه ای برای این فیلم آهنگ ‘Kalloori Salai’ از Kaadhal Desam). این نوع مقدمه ای برای یک آهنگ است آنچه ما تماس بگیرید ‘Virutham’ در موسیقی او توضیح می دهد.

چنین مقدمه ای ممکن است هیچ ریتمیک همراهی و یا حتی متر یا طلا. او سپس آواز می خواند یک virutham, ‘dhanam نامیده می شود tharum, kalvi tharum’ در همان راگا, Anandabhairavi.

او احساس می کند با تشویق مردم نمایش داده شد در مورد مفاهیم او طول می کشد تا در هر قسمت. “مثلا یک rasika پرسید:” این مقدمه به ‘خواجه mere Khwaja’ یک virutham.’ یکی دیگر پرسید: ‘آهنگ ‘Mettu پودو” از دونفری در Anandabhairavi راگا?’

“هدف این است که به رقیق موسیقی اما به گسترش پایه مخاطبان و مردم را آگاه از تفاوت های ظریف است. زیبایی از موسیقی است که آن را بسیار لذت بخش در شکل خالص آن می گوید:” Saketharaman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>