چشم ببر

در وسط مصاحبه N Senthil Kumaran تلفن بوق اطلاع رسانی و او نور چشم است. “سه ببر و 17 توله خال خال شده است رومینگ در نزدیکی Kabini گردشگری منطقه,” او می گوید من به سختی قادر به هیجان خود را شامل. این اطلاعات از یک گروه واتساپ — کاوشگران حیات وحش هند — که 300 علاوه بر آن متخصصان و دوستداران حیوانات از سراسر کشور به عنوان اعضای. در حال حاضر Senthil نمی توانید صبر کنید برای دیدار Kabini پناهگاه حیات وحش او دهکدهای از دست داد شمارش تعداد بار او شده است وجود دارد, آخرین بازدید خود را در Pongal زمانی که او در زمان یک عکس زرق و برق دار از سه پلنگ بر روی یک درخت نشسته.

Eye on the tiger

که او به تازگی از Pench پارک ملی در, Madhya Pradesh, جایی که او به ضرب گلوله عکس های زیبا از هندوستان, فوق العاده, مادر, ماده پلنگ, Collarwali در ژانویه 4, نمی نشستم تشنگی خود را برای بیشتر رؤیت است. “پس از انتظار سه ساعت من شناسایی کرده اند که بسیار حاصلخیز T-15 با رادیو یقه,” او می گوید: نمایش عکس ها. “در حدود همان زمان یکی دیگر از ماده پلنگ و دو توله خال خال شد در الکزر منطقه Uttarakhand” او همچنان ادامه دارد.

“این گربه های بزرگ در حال افزایش در تعداد و من می خواهم برای دیدن به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان امکان پذیر است می گوید:” Senthil که در زمان به طور انحصاری به عکاسی از آنها سه سال پیش. یک نفر می تواند تمام روز را صرف مرور از طریق باور نکردنی خود را قاب و گوش دادن به یک جریان بی پایان از داستان در مورد مجموعه خود را از بیش از 1500 حیات وحش عکس های گرفته شده در 10 سال گذشته است. “حدود 250 از آنها کلاسیک تصاویر” او اذعان می کند و می افزاید: “بهترین هستند 35 که من گرفته اند از ببر های مختلف در ذخایر.”

In the wild Senthil Kumaran and his works

به طور گسترده ای به دنبال عکاس در جنوب به صورت دوره ای سهام داستان پشت هر قاب با خود از 5000 plus پیروان در رسانه های اجتماعی. او روایات به امید; آنها نشان می دهد که چرا شانس ببر رؤیت در هند خوب در حال حاضر. اما Senthil نگرانی در مورد فعالیت های گردشگری در ذخایر ببر. “مردم نیاز به درک و احترام زیبایی از حیات وحش برای حفظ تعادل زیست محیطی,” او می گوید.

خود تحول است و یک مورد در نقطه است. فقط یک دهه پیش او یک plainspeak تاجر متمرکز تنها در تولید زیرزمینی مخازن برای ذخیره فرآورده های نفتی. بر اساس در دیندیگول کار خود را اغلب او را در کالیکوت-میسور بزرگراه برش از طریق Bandipur رزرو ببر اما او پرداخت اندک توجه به خارج از منزل.

Eye on the tiger

یکی از خاص سوار در سال 2010 او می گوید: تغییر این دوره از زندگی خود را. “Ghats غربی مسخ من هرگز مانند قبل و من خود به خود گرفت چند عکس با دوربین های عادی من اتفاق افتاده است به انجام,” او می گوید. هنگامی که دوستان خود را قدردانی از عکس های او الهام گرفته شده بود برای خرید یک DSLR کانن. “در حال حاضر که من یک دوربین بهتر اشکال سفر بیت من,” او می گوید و می افزاید: “من متوجه شدم که چقدر من عاشق غوطه ور بودن در پارک ملی مشاهده و عکاسی از موجودات است که آن را به خانه.”

در میان بهترین عکس های Senthil نظر اعمال شات از یک دارای دندان گراز و پلنگ در کنار جاده درخت و یک پلنگ سیاه — همه گرفته در Mudumalai بین 2012 و 2015. “من مجذوب شد به عنوان خوانده شده در مورد پلنگ سفر پوشا 150 کیلومتر از محل تولد به Kabini افتاده در سال 2016 و آن را به من رمه را به عکس این دومین بار در ماه اوت گذشته در Kabini,” او می گوید.

Eye on the tiger

شاهزاده افسانه ای ببر Bandipur آنها Senthil عکس یک سال قبل از مرگش در سال 2016 او را جلب کرد به گل سرسبد حیوانات وحشی. “جسور و خوش تیپ ببر Bandipur هرگز خودداری از انسان و اغلب خال خال گرفتن یک قدم زدن در سافاری جاده ها. من مقدار زیادی از عکس های ترین عکس های ببر جنوب و آن را به من متوجه است که ببر را آرام باقی می ماند و هرگز حمله مگر اینکه آشفته.”

Eye on the tiger

این که آیا شما مشتاق حیات وحش, عکاس عاشق حیوانات و یا حفاظت از منابع طبیعی هیجان خالص ردیابی و شناسایی گونه های در معرض خطر و ضبط عبارات و ارتباطات به یکی از بی بدیل شادی می گوید: خود آموخته عکاس که در حال حاضر گاهی اوقات طول می کشد پسر نوجوان خود را به همراه آغاز او را به حفاظت از حیات وحش.

“با رعایت خواندن و تبادل اطلاعات من متوجه شدم که عکاسی یکی از قوی ترین ابزار در حفاظت از حیات وحش” او می گوید. و او خود را صرف زمان و پول و منابع در برنامه ریزی سفر به پارک ملی دور و نزدیک. در طول تابستان او می رود برای عکس شاخه و زمستان بازديد با هدف یادگیری بهتر و درک حیوانات دالان ها و زیستگاه های طبیعی.

Eye on the tiger

مسلح با high-end سونی Sony ILCE-9 دوربین در حال حاضر Senthil سفر چندین بار به لیگ برتر ببر رزرو در Nagarhole در کارناتاکا Dudhwa در اوتار پرادش, پارک ملی جیم کوربت در Uttarakhand Tadoba Andhari ببر رزرو در ماهاراشترا و ماسایی مارا در کنیا. “آموزش چه به نگاه کردن به زمان زیادی طول می کشد و این همه اعزامی به من آموخت, صبر,” او می گوید.

In the wild Senthil Kumaran and his works

دلیلی برای تشویق

ببر جمعیت بر اساس آخرین ببر سرشماری از افزایش 1411 در سال 2006 به 2,967 در سال 2018 است.

تعداد ببر ذخایر افزایش یافته است و از نه 50

هند به 75 درصد از جهان را ببر جمعیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>