F1 در بی نظمی پس از ملبورن شکست مفتضحانه

این COVID-19 تهدید

نقاط جهان در حال آمدن به توقف سنگ زنی, با گسترش COVID-19 وادار کردن کشورها برای محدود کردن تجمعات عمومی و محدود کردن سفر است. اما فرمول یک به ظاهر فکر هیچ چیز از آن در نظر گرفتن هزاران نفر از پرسنل و planeloads از ماشین آلات به ملبورن. لوئیس همیلتون بود به انتقاد از تصمیم رد آن را به عنوان “نقدی پادشاه است”. اما هنگامی که مک لارن خارج از مسابقه پس از یکی از آن اعضای تیم آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات مجبور شدند برای مقابله با واقعیت موجود است. اعلام لغو روز جمعه ساخته نشده بود تا زمانی که مردم تا به حال شروع به صف در آلبرت پارک — نشانه ای از سوء مدیریت است که تا به حال قبل از آن. چینی, GP, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 17-19 شده و معوق. روز جمعه FIA اعلام کرد که هفته آینده بحرین GP در ابتدا قرار بود پشت درهای بسته برگزار شد و مراسم تحلیف ویتنامی GP در اصل مجموعه ای برای مارس 3-5 خواهد شد به تعویق افتاد. مقامات در حال حاضر در صورت شدید ضرر و زیان مالی که می تواند رشد کند و اگر فصل کوتاه است. ورزش رانده شده و به آن عمل هم به سرعت به مقابله با این تهدید قابل توجهی COVID-19 شمار است. اما آن را نمی توانید فرار از انتقاد برای آن نادرست از سرب تا ملبورن GP.

می توانید مرسدس بود متوقف شد ؟

پس از سال 2014 زمانی که ترکیبی دوران لگد در, مرسدس بنز, شده است, توقف, برنده شش متوالی سازنده’ و رانندگان مسابقات (همیلتون 5, Nico Roseberg 1). آلمانی مارکی دوباره به نظر می رسد به سریعترین اتومبیل, racking تا مایل و تنظیم سریع بار در پیش فصل در تست های بارسلونا. با وجود آن که در سال گذشته از قوانین و مقررات جاری این تیم شده است تهاجمی با طراحی آن است. و حتی آن را معرفی ابتکاری فرمان مفهوم: Dual-دسترسی فرمان (یا داس). این سیستم اجازه می دهد تا راننده به جلو و فرمان نسبت به او در straights و فشار آن را در یک گوشه این جنبش تغییرات پا زاویه چرخ های جلو و اعتقاد بر این است برای کمک به مدیریت تایر درجه حرارت. هر چند دس ممنوع است و از سال آینده این بحث از حصار در طول پیش فصل تست. آن را قطعا گرفتار رقبا ،

فراری در چشم طوفان

ورزش بزرگترین تیم تحت فشار است در چند جبهه. آن را نه برنده مسابقات قهرمانی پس از سال 2008 و وعده آن را نشان داد در طول پیش فصل در تست های 2019 را منفجر کرد در آن صورت: پس از مطرح انتظارات از این تیم عملکرد بهتری نسبت به مرسدس بنز و حتی ردبول در مناسبت. در این سال Prancing اسب به نظر می رسید به تلاش برای مطابقت با مرسدس و ردبول در پیش فصل تست. در حالی که پیشنهادات وجود دارد که فراری است و بازی کردن انتظارات به خصوص پس از رسوايى در سال گذشته رئیس تیم Mattia Binotto گفت: در تاریخ ثبت شده است که این تیم پنهان نیست و هر چیزی است که واقعا در پشت سر با سرعت. از همه مهمتر پس از رقبا مطرح سوء ظن بیش از آن 2019 قدرت-واحد آن پدید آمده که FIA بیش از حد احساس این تیم بود و نه پیوستن به قوانین و مقررات. اما بدن حاکم حل و فصل این موضوع با فراری به دلیل آن را نمی تواند پیدا کردن شواهد برای ایجاد غیر قانونی. این حل و فصل است irked تیم رقیب که تهدید به اقدام قانونی.

همیلتون تعقیب تاریخ Verstappen غنایم برای مبارزه Vettel چهره یک بحران وجودی

با وجود همیلتون غالب اجرای بیش از گذشته چندین فصل 2020 وعده های برخی از جذاب driver جنگ است. شش بار قهرمان در 84 مسابقه برنده می تواند در واقع عبور مایکل شوماخر را علامت 91 برنده و کراوات آلمانی رکورد هفت عنوان. اما جوان احساس Max Verstappen که لذت بردن از بازی بازی های ذهن نمی خواهد آن را آسان. اگر گاو نر قرمز می تواند به هلندی یک ماشین به مبارزه برای برنده از شروع ما می توانید ببینید چابک دوئل بین قدیم و جدید گارد. Verstappen والا بود سال گذشته است. او به نظر می رسید به هموار کردن برخی از لبه های خشن خود و در نتیجه ثبات نشان داد که او آماده بود برای یک عنوان مسابقه. فراری سباستین Vettel چهره وجودی نبرد. چهار بار قهرمان شهرت کاهش یافته و هر سال از سال 2017 پس از از دست دادن دو عنوان به همیلتون (2017 و 2018) به دلیل یک رشته از رانندگی اشتباهات. او دمیده دور در سال گذشته توسط چارلز لکلرک بود که در فصل اول خود را در فراری. Vettel که خارج از قرارداد در سال 2021 نیاز به یک بی عیب سال به reassert برتری او در مرنللو به خصوص با توجه به لکلرک به یک قرارداد امضا شده تا سال 2024 که نشان می دهد که ایتالیایی مارکی آماده است به شرط 22 ساله.

آنچه اتفاق می افتد با ‘بهترین از بقیه’?

سال گذشته شاهد قهرمان سابق مک لارن از یک شیار عمیق را به پایان برساند معتبر چهارم برنده شدن در یک نبرد تنگ برای ‘بهترین از بقیه’ پشت سه. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر این تیم می تواند در ادامه این روند صعودی در برابر امثال رنو, مسابقات, نقطه و آلفا گاو (که تورو روسو تا 2019). جالب توجه است مسابقه نقطه بسیار سریع بود در پیش فصل تست با ماشین به دنبال بسیاری مانند سال گذشته مرسدس بنز باعث بسیاری به آن صورتی مرسدس بنز. اگر این تیم می تواند به حفظ فرم نشان داده شده در تست هافبک نبرد می تواند بسیار رقابتی است. آن را در سال برای رنو است که تحویل داده نشده است با وجود مبلغ سرمایه گذاری گسترده از منابع است. آن می تواند تلاش برای حفظ هیجان انگیز Daniel Ricciardo. در واقع یکی دیگر از بد سال می تواند نیروی شرکت فرانسوی به جلو و پلاگین در آن F1 مشارکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر