Son Heung-حداقل در اواخر مجازات امن تاتنهام پیشرفت در جام حذفی در روز چهارشنبه عقد 3-2 پیروزی بر ساوتهمپتون در یک چهارم-دور پخش.

پسر اهدا شد مجازات با وجود پایین رفتن زیر حداقل تماس از دروازه بان آنگوس کان و تبدیل آن خود را در 87 مراسم اهدای دقیقه است. تاتنهام میزبان یکی دیگر از لیگ برتر باشگاه نورویچ در دور پنجم در هفته اول ماه مارس.

تاتنهام در زمان منجر fortuitously پس از Tanguy Ndombele را هدف گلوله منحرف شد به خالص خود را با ساوتهمپتون مدافع جک Stephens در 12 دقیقه است.

مهدی سیدصالحی آمار میره برای ساوتهمپتون قبل از بازدید کنندگان را به مدیریت در سطح 34.

ناتان ردموند در بر داشت فضا در اسپرز’ محوطه جریمه به ارسال در پایین شات که دروازه بان Hugo Lloris تنها می تواند به دفع کردن حمله حریف به مسیر شین که زدم در دوباره بجای اول برگشتن.

وجود دارد که برای ساوتهمپتون زمانی که هافبک جیمز وارد پراوز انجام شد و بر روی یک برانکارد و با مصدومیت زانو. اما ساوتهمپتون در زمان سرب در 72nd زیر فوق العاده شکستن توسط ردموند.

جناح برداشت تا توپ بر روی لبه خود را در منطقه پس از ساوتهمپتون پاک جناح راست عبور Serge Aurier قبل از تنظیم کردن downfield.

ردموند قلم گذشته دو مدافع تاتنهام قبل از ضربه زدن آن در گذشته یک سوم به اجرا روشن به سمت خانه نیم. او داخل است و فقدان یک پاس به موصوف افزود که برش در داخل Japhet Tanganga و فر را به گوشه پایین از لبه جعبه.

سرب به طول انجامید فقط پنج دقیقه هر چند به لطف لوکاس مورا را اعتصاب. برزیل بافته شده راه خود را به سمت لبه محوطه جریمه بازی یک-دو با Dele Alli و شلیک به پایین گوشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر