ماسک صورت: پلیس با کف دست زدن جریمه

حتی به عنوان وزارت بهداشت از Mysuru شهرستان شرکت (MCC) در حال برنامه ریزی به گام تا درایو به اجرای اجباری پوشیدن ماسک یا پوشش در اماکن عمومی بیش صعودی COVID-19 موارد پلیس شهر شده اند قدرت را به کف دست زدن پنالتی در آن نقض قانون است.

در Mysuru شهر 940 موارد رزرو شده بود تا کنون جمع آوری جریمه ₹94,000. مجازات نه با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی از دو برابر شده — از ₹100 به ₹200 – و همان خواهد بود وضع آخرت در شهرداری منطقه محدودیت.

MCC سلامت افسر D. G. Nagaraj گفت هندو که پلیس در حال انتظار به گام تا درایو به طور همزمان با MCC در نمایش صعودی موارد است. “به جای ₹100, ما باید در حال حاضر آن زمان که قطراتش جریمه ₹200 برای این تخلف طبق دستور دولت.”

یک افسر پلیس از مقام sub-بازرس بازرس بهداشت از شهرداری شرکت و panchayat توسعه افسر توانمند هستند به اعمال خوب طبق اطلاع رسانی صادر شده توسط دولت است.

هر چند هیچ مجازات برای نقض اجتماعی فاصله هنجار ماموران نیز با قدرت به اجرا درآوردن این قانون به شدت.

“این MCC دارای قدرت های نزدیک به محل فروشگاه یا هر تجارت اگر اجتماعی فاصله است به دنبال ندارد. این تعهد در مغازه داران و معامله گران برای اطمینان از مشتریان خود به دنبال تمام اقدامات احتیاطی” آقای Nagaraj گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>