Facebook با هدف افزایش میزان مشارکت در رای گیری آمریکا

Facebook در حال راه اندازی یک تلاش گسترده برای افزایش متحده میزان مشارکت و ارائه اطلاعات معتبر در مورد رای گیری — فقط به عنوان آن را دو برابر را در سیاست خود اجازه می دهد سیاستمداران مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال اطلاعات نادرست در همان موضوع.

رسانه های اجتماعی غول پیکر در حال راه اندازی یک “رای گیری مرکز اطلاعات” در Facebook و Instagram. آن را در قرعه کشی اطلاعات از دولت های انتخاباتی و انتخابات محلی مقامات.

اطلاعات hub خواهد شد که برجسته نشان داده می شود در Facebook اخبار و در Instagram بعد از آن در تابستان است شبیه به کروناویروس مرکز اطلاعات شرکت راه اندازی در اوایل این سال است.

Facebook و مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ در ادامه به صورت نقد برای از بین بردن و یا برچسب زدن پست های ناروا که گسترش اطلاعات غلط در مورد رای گیری توسط پست الکترونیکی و بسیاری از گفت: تشویق خشونت در برابر معترضان.

“من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن” آقای زوکربرگ نوشت: اوایل این ماه.

در ایالات متحده آمریکا امروز از نظر قطعه شنبه آقای زوکربرگ مجددا آن موقعیت است. “در نهایت من معتقدم که بهترین راه برای نگه داشتن سیاستمداران پاسخگو است که از طریق رای گیری و من معتقدم که ما باید اعتماد رای دهندگان را به قضاوت برای خود,” او نوشت.

در ضمن Facebook است که به کاربران اجازه می دهد برای خاموش کردن همه تبلیغات سیاسی در یک حرکت با هدف سرکوب انتقاد از پیشرو شبکه های اجتماعی دست به دست کردن رویکرد به انتخابات اطلاعات غلط.

این ویژگی در حال نورد در ایالات متحده از روز شنبه و برخی کشورهای دیگر را به Facebook و Instagram کاربران گزینه مسدود کردن تبلیغات پرداخت می شود از نامزدها و گروه های سیاسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید