Facebook حذف یکی دیگر از 900 حساب های مربوط به گروه های نفرت

Facebook حذف کرده است یکی دیگر از 900 حساب های رسانه های اجتماعی مرتبط سفید برتری گروه پس از عضو مورد بحث قصد دارد به سلاح به تظاهرات پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید.

حساب های Facebook و Instagram بسته بود به افتخار پسران و آمریکا گارد دو گروه نفرت در حال حاضر ممنوع در این سیستم عامل است.

این شرکت اعلام کرد که آن را به تازگی در زمان پایین 470 حساب متعلق به افراد وابسته به افتخار پسران و یکی دیگر از 430 مرتبط به اعضای آمریکایی گارد.

نزدیک به 200 حساب های دیگر مرتبط به گروه حذف شده در اواخر ماه گذشته.

Facebook مقامات گفته اند که آنها در حال حاضر نظارت بر گروه های رسانه های اجتماعی حضور داشتند و منجر به عمل می کنند زمانی که آنها کشف پست در تلاش برای بهره برداری از این در جریان اعتراضات باعث مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

برخی از حساب های متعلق به مردان گزارش شده برای شرکت در یک نزاع و جدال با معترضان در Seattle, Facebook گفت. شرکت نمی فاش کردن جزئیات حساب کاربران – جمله های خاص خود را برنامه ریزی برای تظاهرات و یا جایی که در ایالات متحده زندگی می کنند.

“در هر دو مورد ما شاهد حساب از هر دو سازمان بحث حضور در تظاهرات های مختلف در آمریکا با برنامه ای برای حمل سلاح” این شرکت در بیانیه ای گفت. “اما ما نمی پیدا کردن نشانه های خود را بر روی پلت فرم و محتوای آنها برنامه ریزی شده به طور فعال به ارتکاب خشونت است.”

هر دو افتخار پسران و آمریکا گارد ممنوع شده است از Facebook برای نقض قوانین منع تبعیض. Facebook گفت: آن را ادامه خواهد داد برای حذف صفحات جدید, گروه ها و یا حساب های ایجاد شده توسط کاربران در تلاش برای دور زدن ممنوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>