Facebook تصمیم در 14 فوریه به اجازه می دهد یک نوع از پرداخت پیام سیاسی است که تا به حال sidestepped بسیاری از شبکه های اجتماعی را قوانین حاکم بر تبلیغات سیاسی.

سیاست خود را تغییر می آید روز پس از آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ بهره برداری از یک راه گریز برای اجرای چنین طنز پیام های ترویج مبارزات انتخاباتی خود در حساب های محبوب Instagram شخصیت توسط میلیون ها نفر از افراد جوان است.

آقای بلومبرگ استفاده از گریز و Facebook را به تغییر سیاست در پاسخ تاکید مشکلات شرکت های فن آوری و تنظیم کننده باید در نگه داشتن تا با تغییر طبیعت از پرداخت پیام های سیاسی. آن استفاده می شود واضح تر چه تبلیغ و چه چیزی نیست – و در نتیجه آنچه را منوط به آشکار و قوانین دیگر. با رسانه های اجتماعی مبارزه می پرداخت می پرداخت افراد مشهور و با نفوذ دیگر کاربران به گسترش یک پیام از طرف خود را بدون خرید یک تبلیغ می شود و موضوع به قوانین آن است.

“این است که یک نوع از فعالیت است که به سادگی وجود ندارد که قوانین برای اینترنت ارتباطات سیاسی شد آخرین به روز گفت:” کمیسیون الن L. Weintraub فدرال کمیسیون انتخابات.

 

این تغییر شامل چه Facebook تماس “مارک مطالب” حمایت آیتم های ارسال شده توسط کاربران عادی که به طور معمول پرداخت شده توسط شرکت و یا سازمان. تبلیغ پرداخت نفوذ کاربران به طور مستقیم به پست در مورد نام تجاری خود را.

Facebook باعث می شود هیچ پولی از این پست می کند و آنها را در نظر تبلیغات است. به عنوان یک نتیجه, مارک محتوا نیست حکومت Facebook تبلیغات سیاست های که نیاز به نامزدها و مبارزات به منظور بررسی هویت خود را با ایالات متحده ID یا آدرس پستی و فاش کردن چه مقدار از آنها صرف شده در حال اجرا هر آگهی.

همچنین بخوانید: باید آنلاین تبلیغات سیاسی تنظیم می شود?

تا فوریه 14, Facebook سعی در جلوگیری از مبارزات از استفاده از این مارک محتوا با جلوگیری از آنها را از با استفاده از یک ابزار طراحی شده برای کمک به تبلیغ و اجرای چنین پست در Facebook و Instagram است که متعلق به Facebook. فوریه 14 قانون تغییر خواهد کرد در حال حاضر اجازه می دهد تا مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده به استفاده از این ابزار ارائه آنها بوده ایم مجاز توسط Facebook برای اجرای تبلیغات سیاسی و افشای, که پرداخت می شود برای حمایت پست.

به بلومبرگ در زمان مبارزات انتخاباتی غیر متعارف مرحله از پرداخت اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی — افراد با موارد زیر به پست بلومبرگ الگوهای رفتاری خود را با استفاده از Instagram حساب. نسخه های مختلف از این پست حمایت از بلومبرگ کمپین زد در بیش از یک دوجین با نفوذ Instagram حساب هر کدام میلیون ها نفر از پیروان.

 

که تلاش skirted بسیاری از قوانین که شرکت های فن آوری تحمیل کرده اند در تبلیغات سیاسی برای حفاظت از انتخابات آمریکا از مخرب داخلی و خارجی دخالت و اطلاعات غلط. آنلاین تبلیغات سیاسی را مورد بحث بوده است به خصوص بعد از آن نازل شد روسیه مورد استفاده آنها در تلاش برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016. در پاسخ Facebook نورد است تعدادی از قوانین برای جلوگیری از تکرار که هر چند از آن کاهش یافته است به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی و حاضر به ممنوعیت حتی پرهیاهو و نادرست پیام.

به بلومبرگ کمپین الگوهای رفتاری نشان داد که 78 ساله نامزد در یک زبان-در-گونه بی دست و پا, مد چت با رسانه های اجتماعی محبوب اثرگذارندهها با نامهایی مانند “مخزن سیناترا” درخواست از آنها برای کمک به او را جمع آوری مشخصات خود را در میان جوان های عامیانه. “شما می توانید ارسال یک الگوی رفتاری است که اجازه می دهد تا همه بدانند من سرد نامزد کنید؟” آقای بلومبرگ نوشت: در یکی از بورس ارسال شده توسط یک حساب کاربری به نام F*** جری است که نزدیک به 15 میلیون followers on Instagram. نامزد سپس با ارسال یک عکس از او با پوشیدن شل چین, کوتاه, نارنجی یقه و زیپ تا جلیقه.

 

F*** جری حساب و سپس پاسخ داد: “Ooof است که مانند هزینه یک میلیارد دلار است.” بلومبرگ در پاسخ به درخواست که در آن به ارسال پول است.

با حمایت مالی پست های آقای بلومبرگ به کمپین گفت که رسیدن به کسانی که ممکن است به طور معمول علاقه مند در این روز-به-روز از سیاست است. “شما می خواهید به تعامل با افراد در هر پلت فرم است و شما می خواهید آنها را به احساس مانند آنها نه فقط یک کنسرو generic بیانیه” کمپین سخنگوی سابرینا سینگ گفت: این کمپین استراتژی است.

به بلومبرگ پست نیست خیلی بیشتر از deprecating, طنز مورد استفاده برای فروش یک نامزد پیر مرد درخواست تجدید نظر با استفاده از یک تاکتیک است که تا به حال تا حد زیادی استفاده می شود برای فروش محصولات مراقبت از پوست یا لباس-خدمات اشتراک. اما عدم نظارت و قوانین روشن در اطراف تاثیر گذار در بازاریابی, نه به ذکر است اثر خود را در رسیدن به مخاطبان جوان باعث می شود آنها رسیده برای سوء استفاده.

 

آن هنوز روشن نشده اگر Facebook ناگهانی تغییر سیاست را در تمام نقاط ضعف هر چند این شرکت می گوید: این موضوع نشان دهنده یک قلمرو جدید و رویکرد خود را می تواند در طول زمان تغییر. همان می رود برای تنظیم بیش از حد است که حتی فراتر از شرکت های فن آوری.

به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به چه مقدار از آن برای پرداخت, پست حمایت و یا اگر آن را به حال بیشتر از آنها در آثار. این پست به نظر نمی رسد در Facebook آگهی شفافیت کتابخانه که کاتالوگ سیاسی تبلیغات این کمپین که خرید به طور مستقیم از Facebook و یا Instagram و می گوید کاربران چه مقدار صرف شده در آنها. آقای بلومبرگ انتخاباتی گفت: در 13 فوریه که Instagram نمی کند در حال حاضر نیاز به این کمپین به افشای آن اطلاعات را در پست حمایت از آن زد در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی