رو به اندرسون در انگلستان است که واقعا به چالش کشیدن می گوید Rahane

در طول سال Ajinkya Rahane مواجه شده است و چندین پرتاب کنندگان در سطوح مختلف در سراسر جهان, اما بازی در مقابل انگلستان بادپا جیمز اندرسون در کشور خود شده است چالش برانگیز ترین کار برای هند تست معاون کاپیتان.

در حالی که اصرار دارد که هر کاسه در کریکت بین المللی است که با چالش مواجه Anderson زبان انگلیسی شرایط بود که سخت ترین برای Rahane توسط خود پذیرش.

“(اما) به خصوص صحبت کردن در مورد یکی از خاص کاسه – جیمز اندرسون در انگلستان است که واقعا به چالش کشیدن. او می داند که شرایط خوبی است. او (Anderson) است” گفت: Rahane در یک Instachat زنده orgainsed توسط خود کارفرما ‘اقتصادی’ روز سه شنبه.

Rahane که انباشته بیش از 4000 اجرا می شود در تست کریکت و یک قرن در انگلستان و غرب هند جدا از هند تأکید بر نیاز به ذهنی مناسب در طول coronavirus-مجبور مستند دوره است.

“(در) این برهه از زمان مهم است که به توان مثبت ذهنی است. ذهنی من تجسم من cricketing چیزهای پنبه حلاجی شده. به عنوان یک بین المللی, ورزشکار, کریکت, مهم این است که به توان ذهنی مناسب” گفت: Rahane که نشان داد که او یک کمربند سیاه دارنده judoka.

فعالیت های ورزشی در سراسر جهان از جمله کریکت آمده است به توقف سنگ زنی به دلیل بیماری همه گیر. حتی در این سال نقدی-غنی هند لیگ برتر به تعویق افتاده است به طور نامحدود به دلیل بیماری کشنده است که ادعا کرد که نزدیک به 1,78,000 زندگی در سطح جهان و بیش از 640 در هند.

حتی اگر او آشفته است با درد و رنج مردم Rahane نگاه مثبت طرف مستند.

“اول از همه قطعا این یک چیز غم انگیز است که اتفاق می افتد. اما به دنبال در سمت مثبت من زمان را صرف با دختر من و خانواده. دختر من شش و نیم ماه, من خوش شانس هستم که با او” راست دست رودخانه گفت.

او همچنین گفت که پنبه حلاجی شده افسانه Sachin Tendulkar, Rahul Dravid و تنیس راجر فدرر در حال نقش خود را در مدل ها و نشست های متعدد-زمان Grandslam قهرمان در 2015 استرالیا باز شد یک fanboy لحظه برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>