در مواجهه با انتقاد کاخ سفید به مختصر دموکرات ها در گزارش های روسیه پرداخت طالبان برای کشتن نیروهای آمریکایی

کاخ سفید به دنبال بازی کردن گزارش آن را می دانستند روسیه پرداخت کرده بود طالبان نعمت برای کشتن نیروهای ایالات متحده امیدوار به مختصر دموکرات روز سه شنبه پس از متهم به تنها اشتراک گذاری اطلاعات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخص خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت وجود دارد گفت: هیچ اجماع و توافقی در این زمینه اطلاعاتی میان سازمان های ایالات متحده آمریکا و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است از آن آگاه است.

به نیویورک تایمز و واشنگتن پست را شکست داستان با پست گزارش روز یکشنبه که چند سرباز آمریکایی معتقد بودند که درگذشت به عنوان یک نتیجه از این برنامه که کرملین را رد کرده است.

چند دموکرات ها در مجلس نمایندگان را بشنود اطلاعات از کاخ سفید در ساعت 8 صبح و همکاران (1200 GMT) روز سه شنبه با انتقاد گفت: یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جریان هفت قانونگذاران جمهوری خواه.

“پرسش ها بوجود می آیند عبارتند از: رئيس جمهور دادهایم و اگر نه چرا و چرا کنگره نمی داد?” مجلس نانسی پلوسی نوشت به مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و مدیر Gina Haspel.

این روزنامه گزارش ها نشان می دهد آقای ترامپ ممکن است نادیده گرفته اند یک تهدید برای نیروهای ایالات متحده به عنوان او به دنبال بهبود روابط با روسیه می تواند آسیب های آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3. ایالات متحده در تلاش است برای رها کردن خود از افغانستان پس از نزدیک به دو دهه از جنگ.

با استناد به منابع ناشناس از نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که آقای ترامپ شده بود مطلع از هوش و شورای امنیت ملی مورد بحث و بررسی این مشکل در جلسه بین در اواخر ماه مارس است.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany را تکذیب کرد آقای تهمت بود داد و گفت: “هیچ اجماع در جامعه اطلاعاتی.”

آقای ترامپ گفت: آمریکا و مقامات امنیتی به او گفت که آنها تا به حال نه او را مطلع از برنامه ادعا به این دلیل که اطلاعات معتبر نیست.

چهار دولت ایالات متحده منابع تایید شده به مهر وجود طبقه بندی شده ایالات متحده گزارش های اطلاعاتی نشان می دهد که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

منابع نشان داد آمریکا و سازمان های دولتی و کارشناسان در تعادل اعتقاد هوش گزارش معتبر.

دو جمهوری خواهان که با حضور روز دوشنبه در کاخ سفید جلسه گفت: دولت در دست بررسی دقت و صحت گزارش های خبری.

“اگر هوش بررسی روند تایید این گزارش ما به شدت تشویق دولت به اقدامات سریع و جدی اقدام به برگزاری پوتین رژیم پاسخگو” نمایندگان جمهوری خواه مایکل McCaul و آدم Kinzinger گفت: در بیانیه ای با اشاره به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

کرملین روز دوشنبه را رد کرد و این گزارش به عنوان “نهفته است.”

هفت قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ملاقات کرده بود کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe.

پست گفت: اطلاعاتی در فضل طرح ریشه از ارتش ایالات متحده و بازجویی از دستگیر شبه نظامیان و تصویب شد تا از نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده در افغانستان است.

تایمز گزارش داد مقامات اطلاعاتی ایالات متحده بر این باورند حداقل یک نظامی آمریکایی مرگ ناشی از ديار خود به نقل از دو مقام در جریان این موضوع است.

رویترز نمی تواند بلافاصله تایید این گزارش ها.

ایالات متحده در سال های اخیر متهم کرد روسیه از, احتمالا, ارائه, پشتیبانی از جمله سلاح به عناصر طالبان. اما مقامات نظامی ایالات متحده هرگز علنا متهم کرد مسکو از قرار دادن نعمت را بر سر آمریکا و یا سربازان متفقین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>