Faf du Plessis بازگشت به آفریقای جنوبی ODI تیم ملی برای تور هند

سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند جورج لینده دریافت تماس قبل از ازدواج-در حالی که سابق آفریقای جنوبی کاپیتان Faf du Plessis بازگشت به سمت سه ODIs در هند آغاز مارس 12 در دارامسالا.

لینده تا به حال ساخته شده و آزمون خود را در طول اولین تور هند در ماه اکتبر گذشته.

15-تیم ملی نیز می بیند بازگشت از استراحت بازیکنان du Plessis و Rassie van der Dussen برای تقویت خط حلاجی کردن و نگهداری از تازه وارد Kyle Verreynne که تحت تاثیر انتخاب با نمره 48 خاموش 64 در اولین بازی در مقابل استرالیا در پارل در روز شنبه.

Du Plessis بازی کرده است و یک ODI پس از آفریقای جنوبی ناامید کننده در جام جهانی, کمپین تحت رهبری او. Keshav Maharaj و Lutho Sipamla نیز در میان حفظ بازیکنان است.

“انتخاب یک ادامه کریکت آفریقای جنوبی (CSA) جستجو برای نسل بعدی Proteas خواهد شد که به طور بالقوه نشان دهنده این کشور در سال 2023 جام جهانی کریکت در هند…,” کریکت آفریقای جنوبی در بیانیه ای گفت.

“این هم یک فرصت خوب برای بازیکنان انتخاب شده برای قرار دادن دست خود را و نشان می دهد آنچه را که آنها قادر هستند در سختی شرایط از هند” به آن اضافه شده است.

عنکبوتی که تار میتند Tabraiz شمسی در دسترس نیست برای انتخاب به عنوان او و همسرش خدیجه در حال انتظار تولد اولین فرزند خود را. سرب هاي Kagiso Rabada باقی مانده در دسترس نیست به دلیل کشاله ران فشار است.

آفریقای جنوبی تور هند برای سه آزمون و به عنوان بسیاری از T20s سال گذشته است. آنها را به خود جلب کرد T20 series قبل از اینکه چکش در آزمون.

CSA مستقل انتخاب لیندا Zondi با بیان این پانل لذت در آن انتخاب تیم به عنوان آن را همچنان به بازسازی پس از دست دادن چندین ارشد بازیکنان در طول 18 ماه گذشته.

“این هیجان انگیز است برای دیدن میزان رقابت برای نقاط که ما در این تیم و در این فرانچایز آن را خوب سردرد برای ما به عنوان انتخاب به” او نظر داد.

“ما راضی هستند میدارد ما را برای آنچه که قطعا یک چالش برانگیز تور هند است. ما شاهد وعده برخی از اجراهای سال گذشته از T20 تیم ملی که در سفر وجود دارد و ما می خواستیم به یک بازیکن مثل جورج لینده یکی دیگر از نرم افزار در این شرایط که به نظر می رسید که واقعا او را کت و شلوار” اضافه شده Zondi.

تیم ملی:

Quinton de Kock (کاپیتان wicketkeeper), Temba Bavuma, Rassie van der Dussen, Faf du Plessis کایل Verreynne هاینریش Klaasen دیوید میلر, Jon Jon smuts زندانی شد, Andile Phehlukwayo, Lungi Ngidi, Lutho Sipamla, Beuran Hendricks, Anrich Nortje جورج لینده Keshav Maharaj.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید