Faf تجربه را در مفید آمده است: بوچر

کاپیتان سابق Faf du Plessis’ تجربه طولانی از بازی لیگ و بین المللی کریکت در هند را در مفید آمده است در آینده سه بازی ODI سری می گوید: آفریقای جنوبی, سرمربی علامت بوچر.

سری شروع می شود در دارامسالا در فوریه 12.

“اگر شما به یک جایی مثل هند, شما نیاز به پیدا کردن یک تعادل بین جوانان و تجربه است. من فکر می کنم Faf است که واقعا به خوبی انجام می دهند در ODI cricket. آخرین بار او با بازی او صد. او می داند هند شرایط بسیار خوب” بوچر گفت: در این تیم قبل از خروج از کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

آفریقای جنوبی تیم برتر هند در صبح روز دوشنبه و اجاره پرواز به دارامسالا در روز سه شنبه. بوچر احساس می کند که داشتن du Plessis همچنین بدان معنی است که او باید برخی از انتخاب سردرد است که یک چیز خوب است.

“این خوب سردرد ، فقط او را که در اطراف تیم ملی اضافه خواهد شد مقدار زیادی از ارزش و تجربه است. ما در شرایط قرار داده و سپس با هم ترکیب. چرا شما می خواهید به Faf است چرا که او واقعا به خوبی انجام در آن (هند) شرایط” بوچر گفت.

در حالی که آفریقای جنوبی را از دست داد T20 series 2-1 به استرالیا آن را به دست ODIs 3-0 که به آنها اعتماد به نفس از رفتن به سری در برابر هند است.

“T20s مهم این سال داده ما T20 جام جهانی. اما به طور کلی Proteas و کریکت آفریقای جنوبی (CSA) ما نیاز به پیدا کردن خود را در حال رشد است. ما فقط مورد ضرب و شتم یک تیم بسیار خوب است. ما نیاز به اعتماد به نفس و قطعا آن را به ما اعتماد به نفس زیادی.”

سابق wicketkeeper گفت: هند شرایط می تواند دشوار برای بسیاری از بازدید از بازیکنان خواهد شد که تور کشور برای اولین بار. “هند در حال رفتن به یک آزمون دشوار است. شرایط مختلف. بسیاری از بچه ها بازی نمی بسیاری از کریکت در هند به عنوان به خوبی. آنچه قابل توجه است که بچه ها را در پاسخ به پیام های ما فرستاده شده به آنها را بر روی پنبه حلاجی شده و بولینگ دیدگاه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید