Fahadh Faasil جدید فیلم ‘دیدن شما به زودی چهره اوایل موانع

یک تصمیم توسط بازیگر Fahadh Faasil و سردبیر-مدیر ماهش Narayanan شروع به عکسبرداری از خود فیلم جدید دیدن شما به زودی ایجاد وزوز در فیلم محافل در روز شنبه.

کرالا تهیه کنندگان انجمن (KFPA) مخالف این حرکت حاکی از این است که وجود دارد قبل از تفاهم میان تولید کنندگان شروع به عکسبرداری از فیلم جدید به انتشار 66 فیلم در انتظار پس از COVID-19 شیوع. این شامل ملک بازیگران Fahadh و گروگان ماهش.

برای استفاده از دستگاه های تلفن همراه

Fahadh که تولید دیدن شما به زودیارسال یک ایمیل به انجمن و گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای یک تئاتر با انتشار این فیلم به شات با استفاده از دستگاه های تلفن همراه. عکسبرداری انجام خواهد شد در یک محیط کنترل شده با محدود خدمه و مطابق با پروتکل های ایمنی تجویز شده توسط مقامات گفت: این نامه است.

Mahesh نامیده و آن را یک آزمایش خلاق در زمانی که صنعت فیلم در سراسر جهان شد تلاش برای غلبه بر تاثیر بحران باعث شده COVID-19 شیوع. “ما حتی نمی توانید آن را کامل از ویژگی های طول فیلم است. آن را تنها یک تصادفی ورزش, که در آن ما در حال آزمایش با یک قالب جدید,” او گفت:.

سازندگان این پروژه با اشاره به این که چنین تلاش های جدید را به یک فشار به استعدادهای جوان و تشویق خارج از جعبه فکر کردن در فیلمسازی.

B. Rakesh خزانه دار KFPA گفت: این تصمیم به شروع به عکسبرداری از فیلم گرفته شد در جهت منافع کل صنعت فیلم. “سینما هنوز باز است. ما نگران سرنوشت در انتظار فیلم ها و اضافه کردن به این لیست توسط, تیراندازی, جدید, فیلم, عملی است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>