عدم اثبات توطئه منجر به تبرئه Kowsalya پدر

مدرس دادگاه عالی روز دوشنبه تبرئه نخست متهم B. Chinnasamy از سال 2016 Udumalpet شانکار, پرونده قتل, چرا از محاکمه را “عدم اثبات اتهام جنایی توطئه” با فهرست کردن زنجیره ای از حوادث است که می تواند منجر به نتیجه اجتناب ناپذیر از گناه علاوه بر ایجاد هر شرایطی در زنجیره.

قضات M. Sathyanarayanan و M. Nirmal کومار با اشاره به این که نخست متهم شد در حال حاضر در صحنه وقوع زمانی که یک باند هک دانشجوی مهندسی V. شانکار متعلق به یک برنامه ریزی و کاست به مرگ در مارس 13, 2016 و همچنین اقدام به قتل همسر خود Kowsalya متعلق به یک عقب مانده ترین جامعه.

دادستان در حال به اثبات این اتهام جنایی توطئه علیه آقای Chinnasamy قبل از او می تواند مجازات برای قتل او پسر در قانون و اقدام به قتل دختر خود را به دلیل از بین کاست ازدواج. هر چند از آن پیگرد قانونی مورد که او استخدام کرده بود قرارداد قاتلان به اتهام توطئه ایستاده بود رد دادگاه گفت.

آن اشاره کرد که پلیس تا به حال موفق به اثبات تنها یکی از شرایطی که در این زنجیره و آن مربوط به این واقعیت است که مهاجمان و نخست متهم بودند در تماس تلفنی بین فوریه 6, 2016 و مارس 6, 2016. این شرایط تا به حال ثابت شده است از طریق تماس تلفنی پرونده و با بررسی های مخابراتی در افغانستان ،

اما هیچ یک از شرایط دیگر در زنجیره ای بودند ثابت نیمکت گفت و با اشاره به این که شهادت از صاحبان تسلیم که در آن نخست متهم برخاستیم و ترتیبات ساخته شده برای اقامت از مهاجمان نه در هر راه پیشرفت مورد پیگرد قانونی از آنجایی که آنها قادر به تولید کافی دهان و شواهد مستند است.

“بنابراین دادستان قادر به اثبات آن شد A1 که ترتیبات برای A5 به A8 برای ماندن در منزل متعلق به PW (دادستان شاهد) 14 و PW15” قضات گفت. آنها همچنین اعلام کرد که شواهدی از دو شاهد که ادعا شده دیده می شود نخست متهم به توطئه همراه با مهاجمان بود “بسیار جای تردید دارد.”

هر چند آن را نیز دادستان ادعا می کنند که نخست متهم کرده بود خارج ₹80,000 از یک حساب بانکی مشترک برگزار شده توسط او و همسرش را از مارس 12 و 14, 2016 و از آن ₹50,000 بازیافت شد از دو نفر از مهاجمان نیمکت گفت: پلیس تا به حال موفق به اثبات آن بود که هیچ اما آقای Chinnasamy که انصراف پول و پرداخت مهاجمان.

قضات گفت که پلیس تا به حال شکست خورده برای به دست آوردن فیلم دوربین مدار بسته از خود پرداز atm و از این رو آن را دشوار خواهد بود برای قبول نظریه پلیس به ویژه هنگامی که آن را خود به خود صورت است که نخست متهم شد یک agriculturist و همچنین صاحب یک توریست تاکسی. تا آنجا که پنج مهاجمان نگران بودند قضات به این نتیجه رسیدند که آنها گناه خود را به دلیل کشنده آشکار عمل می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>