به عنوان هند نمایشگاه هنر 2020 unravels دهلی نو تبدیل به یک هنر hub که در آن آثار هنری از سراسر جهان در حال jon نمایش دعوت از بحث های مختلف شایستگی. رسانه های مواد استعاره و خلق و خو – نمایشگاه وعده برای نگه داشتن چیزی برای همه.

در میان 75 گالری عکس در این نمایشگاه ما انتخاب پنج هنرمندانی که آثار باید با جمع آوری شده بر خود عمل از نظر خودانگیختگی و همه کاره دست زدن به ترکیب کانتور و quaintness موضوع در جهان با وسواس اینترنت و فن آوری است.

آثار بیان هنری زبان است که زندگی فراتر از این لحظه به دلیل ادراک و بازنمایی رفتن دست در دست.

Ganesh Pyne: Rajkumari پانچو Pushpa

مرحوم استاد مدرن گانش Pyne را با قلم و جوهر, نقاشی در Aakriti گالری غرفه را زنده مادر بزرگ خود را داستان در 10 تصاویر است که راه اندازی شد به صورت یک کتاب در سال 1982. Pyne بازسازی جنگها نوشته شده توسط نمادین نویسندگان ادبیات بنگالی. او ویترین, تصاویر به صورت “Shotoborsher Roopkatha” — 100 سال از افسانه ها. نویسندگان عبارتند از رابیندرانات تاگور Ishwar چاندرا Vidya ساغر و سونیل Gangopadhyay.

خود را با قلم و جوهر, نقاشی های پرچین و رزونانس آنها شکل از تجربیات خود او از تنهایی خود بیگانگی و درد و وحشت و خلق و خو از محبت و آرامش با تجربه در دوران کودکی خود را. زمانی که او نشان می دهد “Rajkumari پانچو Pushpa” وجود دارد که اطلاع از مشاهده و حافظه و قدرت نوستالژی.

در زمان این تصاویر شاخه از ایده های در حالی که مادر بزرگ خود را به روایت داستان به او در ضخامت از شب یا موسمی ماه. خطوط پررنگ و دقیق و ایجاد یک کنترل کیمیاگری از شخصیت ها و احساسات است. نقاشی که ظهور قوی هستند هر دو در فرم و محتوا. محروم از رنگ آنها انتقال یک معماری کیفیت در ساختار تصاویر – ما همچنین درک خود کمال در مقیاس و حرکت.

Fair assessment at the India Art Fair

میرا Mukherjee: آتشین Nataraja

مجسمه ساز میرا Mukherjee یک بار گفت: “به نظر من هر هنرمند نیز باید یک صنعتگر که به ارمغان می آورد به کار خود گذشتگی که حرکت او را از طریق پیشرفت کار خود را” Mukherjee گذشت در سال 1998 پس از یک زندگی باور نکردنی مجسمه اکتشافات. او بر این باور است که درست مجسمه سازی تنها می تواند رخ دهد هنگامی که یک مجسمه ساز نرخهای پایین به ریشه های خود را در به امید پیدا کردن مدرن حالت است.

میرا Mukherjee 1995 برنز در Akar Prakar غرفه لذت برای خسته چشم. این قبایل موضوعات روستایی ریتم. آن را تداعی صحنه ارباب رقص. این Anandatandava دیوانگی و نمادین درخواست یکی شدن برای ایجاد یک Nataraja. او با استفاده از اقتصاد از ویژگی های ما با دادن چهار دست مانند Chola برنز از گذشته نگه می دارد اما دو پا کاشته محکم بر روی زمین است. ما باید تصور کنید Nataraja دست راست مطرح شده در اطمینان abhayamudra و دست چپ در gajahasta, نشان دهنده شکست از جهل است که مانع از تحقق حقیقت جهانی است. ما می توانید ببینید که چگونه Mukherjee کشیده او اشکال فراتر از قوانین تعیین شده توسط کلاسیک Chola سنت, به عنوان اگر او گفتن بینندگان به گسترش تخیل خود را درست مثل او.

L N Tallur: بدون عنوان

مجسمه ساز و نصب و راه اندازی هنرمند L N Tallur عاشق نقاشی جمعیت در و می خواهد ما را در آثار او با ترس در Chemould پرسکات غرفه. همیشه از روز خود را در M. S. دانشگاه Baroda او علاقه زیادی در ارتباط بین بیننده و موزه شی و کاوش whacky, صاف و ساده فرآیندهای تعاملی.

L.N. Tallur’s work at India Art Fair

L. N. Tallur کار در هند نمایشگاه هنر

در نمایشگاه خود را نصب و راه اندازی یک طراحی منحصر به فرد Apasmara مجموعه بین چاپ دندانپزشکی گچ فراخوانی موزه شی اما دعوت inquisitiveness از بیننده خواهد شد که در یک معضل است. Tallur خواستار آن floccinaucinihilipilification -آن است که یک نمونه اولیه برای یک ایده است. “دیروز آن را عتیقه زمانی که آن را در زیر میکروسکوپ, شما می توانید یک الگوی زیبا – من چاپ شده است که در الگوی مجسمه. بنابراین در اینجا میکرو و ماکرو هر دو با هم دیده می شود. این یک تست از یک ایده, بنابراین من نمی دانم اگر آن را بی ارزش و یا ارزشمند است. من می خواهم بیننده به عنوان بخشی از سفر از تناقضات و آنها باید به هر دو خوشحال و یا شوکه شده و یا باعث به فکر می کنم می گوید:” Tallur.

بیننده را مجبور به لمس این آموزشی کار کوچک کوتوله تقریبا فشرده بین فضاها و برابر. علاوه بر درگیر شدن مفهومی و طنز آمیز جنبه های این کار Tallur توازن صنعتگری زیبا و با قانع کننده زیبایی شناسی ایرانی یک چشم بر مورخان و آثار باستانی در موزه ها و هنر, ذهنیت

Nityan Unnikrishnan: بدون عنوان

An untitled work by Nityan Unnikrishnan at the ongoing India Art Fair

یک untitled کار توسط Nityan Unnikrishnan, در جریان نمایشگاه هنر هند

در Chatterjee & لعل غرفه تکان دهنده تصویری از یک bespectacled مرد با موهای خاکستری او زل زل نگاه کردن است که پروب باعث و می پرسد شما را به توقف و نگاه به عقب. Nityan Unnikrishnan یک NID فارغ التحصیل و اواسط حرفه هنرمند, رنگ شهری فرار پرتکاپو با مردم در پس زمینه در حالی که موهای خاکستری آقا در بررسی شرت طول می کشد در مرکز صحنه.

در میان جمعیت از انسان ما می توانیم احساس دمدمی مردان و زنان دقیق با فروع از متراکم خانوادگی. قدرتمند مشاهده و مهارت برای ایجاد تصاویر متعدد از شهرستان زندگی آشکار در کار خود را. نقره ای با موهای مرد به طرز عجیبی آشنا به نظر می رسد. کار او کاغذ برداشته توجه شما را به آن تکه از سورئالیسم و همچنین به عنوان توانایی خود را برای ارائه بصری است که می تواند متعلق به هر یک از شهرستانها هند پرتکاپو با جهان وطنی جمعیت. میل شدید او برای تکمیل مجازی اصطلاح و بافندگی در طنز تفسیر حفظ آثار طراوت .

.

Anjan Modak: بدون عنوان

An untitled work by Anjan Modak

یک untitled کار توسط Anjan Modak

در میان کشورهای در حال ظهور هنرمندان Anjan Modak یک کشف است. او شکننده مجازی کار می کند رقص قبل از اینکه چشم خود را. در امامی هنر Modak آثار اکو ميرای های زودگذر و خاطره انگیز. او steeps فیگوراتیو خود را با این نسخهها کار با شبه انتزاعی, عناصر و طنز. تصاویر خود را با ما صحبت در مورد مصرف آشکار. در یک راه زیرکانه او نشانگر مارک ها و وضعیت و شکاف بین غنی و فقیر.

اختلال در بین طبقات جامعه و مردم و سطحی vagaries از جامعه همه را به بازی می آیند در این facile انسان اشکال که به نظر می رسد هر دو حقیقی و مدرن در moorings بیان. غنی از بافت ترکیبی از گرافیت و آبرنگ به ما یک پوشش از نادر فانتزی – در اینجا یک رویایی جهان پر از خار و رنج.

(هندوستان نمایشگاه هنر اجرا می شود و تا 2 فوریه سال 2020 در NSIC زمینه دهلی نو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی