خانوادگی, عاشقانه, LLC’ نقد و بررسی: Werner Herzog فیلم از دست داده است بین حقیقت و داستان

تنهایی بیش از حد واقعی در ورنر هرتزوگ است , خانوادگی, عاشقانه, LLC. آلمانی مولف را زل زل نگاه کردن در اشتیاق و تنهایی است خام و فیلتر نشده. از طریق مستند زیبایی شناسی با استفاده از یک دوربین تک اغلب در حال حرکت خونتان نزدیک به بازیگران و چهره انسانی به ارمغان می آورد احساس نفوذ به عنوان فیلم به شرح زیر Yuichi Ishii پدر-در-استخدام به unsuspecting 12 سال با mahiro Tanimoto.

وجود دارد ابتدایی تقریبا خونسرد دیدگاه در آنچه به نظر می رسد مانند یک عجیب کسب و کار که گرفته از فرهنگی که در آن یکی می تواند اجاره یک پدر دوست و یا همکار. این فیلم خشن کاهش تقریبا به یک گردشگری درجه. انتظار می رود این رئالیسم به قطع نزدیک و در عین حال هرتزوگ را از فیلم جدا کیفیت به آن یکی که به سختی موفق به احساسی را دندانه است.

این احساس که ممکن است که از چیز عجیب و غریب. حتی به عنوان روایت meanders و موضوع در دست است عمیقی ارتباط در دنیای مدرن این فیلم تداعی احساس غرابت و نه از درون گرایی. قطع ارتباط بین فیلم شناسی, قطع, اقدام و جذاب با موضوع اشکال هر دو درخواست تجدید نظر و ناهماهنگی از فیلم است.

خانواده های عاشقانه, LLC

  • کارگردان: ورنر هرتزوگ
  • بازیگران: Ishii Yuichi, با Mahiro Tanimoto
  • زمان اجرا: 89 دقیقه
  • داستان: Yuichi Ishii پدر-در-استخدام وانمود می شود از دست رفته پدر و مادر از همه جا بی خبر 12 سال با mahiro Tanimoto

شناخته شده برای خود را مستند به عنوان به خوبی به عنوان داستان ویژگی های انسانی می تواند دستگیر کرده اند این موضوع در یکی از خود را غیر داستانی کار می کند. او ویترین توکیو به طور متناوب از طریق پاک کردن هواپیماهای بدون سرنشین عکس, که تابع به عنوان یک آنتی تز به این فیلم در غیر این صورت نگاه خشن و در عین حال دوباره آلوده کردن خطوط بین واقعیت و داستان است.

در این مصاحبه همچنین آشنایی این فیلم برخی از verisimilitude. Ishii اجرا می شود که یک rent-a-خانواده سرویس-صفحه نمایش ممکن است خیلی بازیگر خوب اما او به محض حضور در بازی یک نسخه از خود را بر روی صفحه نمایش احساس می کند مانند یک متا-شوخی است. به عنوان او می رود در مورد روال خود و در نهایت به شکل یک پیوند با با mahiro در حالی که تظاهر به طولانی از دست پدر و برخورد با محبت او را در نظر اخلاقی آگاهانه راه او را فراهم می کند برای یک شخصیت جذاب مطالعه است. این باعث می شود من تعجب می کنم اگر او همین کار را در زندگی واقعی است. این بازی بین حقیقت و تخیل است که اغلب جذاب در مورد این فیلم که در غیر این صورت کاملا پیش پا افتاده است.

با آگاهانه obfuscation از واقعیت و داستان هرتزوگ شاید مایل به اظهار نظر در نمایشی روابط در دوران مدرن. قصد ترین خاطره انگیز در یک صحنه که در آن Ishii بررسی ربات, هتل, سرمایه گذاری قماری در امکانات هوش مصنوعی داشتن احساسات روزی.

در حالی که اظهار نظر در سرمایه داری جهانی که در آن پول می توانید خرید, روابط خانوادگی, عاشقانه, LLC نشان می دهد بزرگتر dystopian که انسان اتصالات معاملاتي.

در یکی از مصاحبه های خود در جشنواره فیلم کن که در آن فیلم تا به حال خود را برتر جهان در سال 2019 انسانی, مذاکرات در مورد ‘شبه دوستی در جهان از رسانه های اجتماعی. خانواده های عاشقانه, LLC که نور زیادی برای گفتن در مورد این که چگونه این شبه دوستی می تواند در یک روز تبدیل به بزرگترین صادرات یک روح-کمتر سرمایه داری جهان است. اما این فیلم بزرگترین اشکال این است که قصد و تفسیر به ندرت مطابقت با آنچه ما دیدن بر روی صفحه نمایش. آنچه ما داده شده است که به عنوان سفید و شیرین و مطلوب به عنوان هوش مصنوعی انسان که شاید بسیاری در رفتن در داخل سر خود را.

خانواده های عاشقانه, LLC برتر خواهد شد در موبی جهان در جولای 4 و در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در موبی در جولای 3 برای 24 ساعت همراه با یک قبل از ثبت معرفی و پرسش و پاسخ با ورنر هرتزوگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>