‘طرفداران ضربان قلب کریکت هند’

پس از Sachin Tendulkar و R. Ashwin بیان رزرو خود را بیش از بازی در خالی استادیوم کاملا چند سابق و فعلی اطفال بیش از حد تکرار احساسات خود را.

امثال Sunil Gavaskar, Sachin Tendulkar, Cheteshwar Pujara و دیگران گفته هندو چگونه بازی بدون تماشاگر را غارت بازی از جذابیت و هیجان است.

“طرفداران ضروری برای یک بازیگر را در, ورزش, تئاتر, سینما, موسیقی, سرگرمی و یا هر چیز دیگری” گفت: Gavaskar.

به اشتراک گذاشتن شادی

در واقع Tendulkar به حال چند افکار بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در مورد این موضوع. “آنها (تماشاگران) بسیار مهم هستند. بدون آنها خدا می داند که در آن من خواهد بود. خوب هر چیزی که برای شما اتفاق می افتد در زندگی شما نیاز مردم در اطراف شما به اشتراک گذاشتن شادی خود را — می شود آن را به آنهایی که شخصی یا هم تیمی های خود را. من همیشه خوش شانس به آنها را در اطراف” گفت: Tendulkar.

Cheteshwar Pujara بود از این نظر بهتر است به ماندن انعطاف پذیر با توجه به سختی شرایط فعلی. “اگر وضعیت خواسته است که به تماشاگر اجازه داده نخواهد شد پس ما باید به آماده می شود که به عنوان خوبی. پس از همه آن است که به خاطر ایمنی از بازیکنان و طرفداران است.”

L. Balaji.

L. Balaji.

 

سابق هند پرتاب کننده سریع L. Balaji اظهار داشت: “طرفداران ضربان قلب کریکت هند. آنها یک تاثیر بزرگ. برای من آنها تقریبا مانند 12th ، می توان آنها را نسبت به فوتبال جمعیت در لیگ های اروپایی. آنها را به انرژی بسیار زیادی به بازی ها و بازیکنان است.”

“می تواند وجود دارد مقدار زیادی از گرما و فشار با طرفداران در سراسر, اما من آنها را لذت می برد. آنها به من انگیزه و با تشکر از آنها را من قادر به بالا بردن نوار” گفت: همکار بین المللی Hemang Badani.

Hemang Badani.

Hemang Badani.

 

درآمد ژنراتور

“زندگی ما به آنها وابسته است. اگر آنها در اطراف نیست, سپس ورزشی, هیچ چیز است. آنها همچنین درآمد ژنراتور. تلویزیون حقوق حمایت مالی و تبلیغات بستگی به مقدار فن-پس از یک ورزش است” اضافه شده Badani.

گفت: همه از آن خواهد شد یک تجربه کاملا جدید برای بازیکنان است. “این چیزی است که من آن را تجربه نکرده است. از آن خواهد شد یک چالش بزرگ” خلاصه Tendulkar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>