کشاورزان خوشحال CCI با عملیات تصفیوی

از سر گیری دوره محدود عملیات برای خرید پنبه توسط شرکت پنبه هند در آوریل 29 تضمین کرده است که تمام پنبه کشاورزان در ادیلبد منطقه پایان kharif فصل را شاد داشته باشید. CCI را شناسایی کرده پنبه حدود 50,000 تن از آن است که نمی تواند به ارمغان آورد به بازار از روستاها با توجه به ناگهانی مستند در ماه مارس است. پنجره برای خرید پایان روز شنبه انتظار می رود که به منظور کمک به کشاورزان است.

“بخش عمده ای از خرید در حال حاضر ساخته شده در حداقل حمایت قیمت ₹ 5,550 هر quintal (MSP) توسط CCI قبل از این مستند و تقریبا همه کشاورزان دریافت کرده اند پرداخت بیش از حد” با اشاره به Jainad اولیه کشاورزی تعاوني رئیس B. Goverdhan ردی که به نمایندگی از دولت های منطقه اجازه می دهد تا شرکت برای تهیه باقی مانده پنبه آغاز شده بود در این دوره محدود فرایند در مارس 29. “ما خریداری شده و حدود 50 لاخ تن پنبه از طریق 25 خرید مراکز تحت اورد شعبه است که تقریبا دو برابر کوانتومی است که به طور کلی انتظار می رود برای ورود به بازار” CCI مدیر کل سانجی کومار نشان داد.

نسبتا بزرگ کوانتومی تجاری منجر به CCI ساخت حدود 10 لاخ پنبه عدل در این فصل است. این است که در مورد یک هشتم از تولید در شرایط پنبه عدل در سراسر کشور هر چند Mahabubnagar و واراناگل شاخه های CCI نیز در Telangana, حال تولید حدود 14 لاخ عدل هر.

به تولید بالاتر از عدل منجر به شرکت در شکار برای فضای ذخیره سازی که در آن شکر موجود در مکان های مختلف. آن را اجاره godown فضا در منچریل, بدهن در نیزمبد distirct و Manoharabad در میڈک منطقه در میان دیگران به عنوان پردازش کامل است.

تا آنجا که به زمان کوتاه فاز از خرید نگران است, دستیار کشاورزی ماموران مربوطه mandals صادر نشانه به فردی کشاورزان به عنوان شناسایی شده پس از ارزیابی کیفیت انجام شده توسط CCI. نشانه نشان می دهد این برنامه که بر طبق آن فرد از کشاورزان خود را تولید و به ادیلبد بازار حیاط.

پردازش پنبه انجام خواهد شد تنها در یک واحد پردازش که در آن قدرت عرضه شده است خارج شود. عمل معمول است که منبع تغذیه به پنبه واحد پردازش خارج شده است در 20 آوریل هر سال که kharif فصل به پایان می رسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>