این دامداری بخش ارائه انواع گوسفند به کشاورزان با هدف ایجاد فرصت های بیشتر برای افزایش امرار معاش خود را از طریق خود اشتغالی.

این Mukundarayapuram گوسفند مزرعه واقع در کوهپایه Kanchanagiri نزدیکی Lalapet در Ranipet حفظ حدود 300 مدرس قرمز گوسفند نژاد برای این منظور است.

علوفه و محصولات نگهداری شده در اطراف 479.65 هکتار در خصوص ایجاد زمین های کشاورزی که به دامداری بازرسان مرکز آموزش. کشاورزان می توانند خرید گوسفند در نرخ ثابت توسط دولت از اینجا.

به گفته منابع رسمی وجود دارد 12 چوپان شناسایی از روستاهای اطراف مشغول به کار در مزرعه است که هر جنبه ای از بهداشت و درمان با نظارت بر حیوانات از نزدیک.

وجود دارد حمایت از کارکنان برای شرکت به این مسائل در این مرکز به عنوان به خوبی به نیازهای حیوانات. در مورد اورژانس حیوانات می توان منتقل شده به بیمارستان دامپزشکی در نزدیکی Ranipet گفتند.

مقامات گفت: تلاش های صورت گرفته توسط دامپروری بخش تکمیل درآمد از کوچک و حاشیه ای کشاورزان و کارگران بی زمین. آن را به تولید منفعت فرصت های اشتغال به ویژه اشتغال برای بخش قابل توجهی از مناطق روستایی و شهری جمعیت بسیاری از آنها زنانی بودند که نقش عمده ای در مراقبت و مدیریت از دام آنها گفت.

با اختصاص داده شده و تلاش مداوم گروه اجرا های مختلف ذینفع محور برنامه ها و پرورش صحیح استفاده از حیوانات و منابع طبیعی در کشورهای عضو اکو راه متعادل. به عنوان یک نتیجه از گاو و دام بخش از دولت شده بالا به یک موقعیت برجسته این مقامات اضافه شده است.

یک مقام رسمی گفت: بالاتر از یک سال گوسفند برداشته ₹250 به ازای هر کیلوگرم و کسانی که زیر یک سال برداشته ₹300 در هر کیلوگرم است.

علوفه و محصولات کشاورزی

علوفه و حبوبات مانند نپر چمن در حال رشد در حدود 15 هکتار در حالی که دیگر چمن رقم نیز رشد در مزارع توسط حیوانات Husbandary بخش و علوفه مانند Agathi, Kalayanamurungaiچریش Glyricediaسبز در حال رشد در حدود 5 هکتار است. کشاورزان عرضه علوفه ورقه و نهال به صورت ثابت نرخ توسط دولت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر