کشاورز خودکشی پس از محصول ریزش دهید دولت به عمل

خودکشی توسط یک کشاورز در بهرتپور منطقه راجستان پس از unseasonal باران و طوفان یا رگبار تگرگ خود را نابود محصولات باعث شده است تا دولت کنگره را به عمل است. ورزش در راه است به ارزیابی خسارت به محصولات زراعی در هزار هکتار در چند منطقه. دولت مطمئن است کشاورزان از غرامت کافی.

گلاب Chand 40 ناپدید شد و از خانه اش در Phulwara یکشنبه شب. او در بر داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی یک معبد در روز دوشنبه. وزیر امور خارجه مسئول بهرتپور Ashok Chandna که بازدید سوگوار خانواده گفت: مزایای طرح های رفاه خواهد بود توسعه یافته به قوم و خویش خود را در اولویت علاوه بر جبران خسارت.

وزرا و افسران و درآمد بخش کشاورزی در حال بازدید از منطقه 18 که در آن محصولات زراعی آسیب دیده اند در یک مقیاس بزرگ است. در بیش از 10 از این مناطق 80 درصد از محصولات کشاورزی نابود شدند در هفته گذشته.

کشاورزان خواستار غرامت کامل اشاره کرد که حتی دانه برای مصرف انسان و علوفه نابود شدند. کلبه و گاو-سایبان آسیب دیده بودند و milch حیوانات مرده در بسیاری از روستاها.

وزیر کشاورزی Lalchand Kataria گفت: دولت توزیع خواهد جبران خسارت پس از تکمیل ارزیابی و هیچ کشاورز خواهد بود سمت چپ. او گفت: کشاورزان که به کشت گوجه فرنگی و خربزه و خیار دچار ضرر و زیان بزرگ.

در میان بدترین مناطق آسیب دیده هستند Bharatpur, سیکر, Bikaner هنمانگڑھ, Sriganganagar, الوار و کرولی. کشاورزی کمیسر Om Prakash که بازدید Lohawat و فلدی در جوداپور منطقه گفت: بهره مندی از Pradhan Mantri Fasal Beema Yojana خواهد بود توسعه یافته به کشاورزان آسیب دیده و ادعا خواهد بود ارائه شده در اولین.

Rajya سبها عضو Kirori لعل مینا رهبری صدها نفر از کشاورزان از بینا به جیپور در دوشنبه خواستار جبران خسارت. آنها اعتراض بر متوقف شدن در Durgapura. این dharna برداشته شد پس از وزیر کشاورزی گفت: درآمد و مقامات بیمه خواهد پیوستن به این نظرسنجی برای محاسبه جبران خسارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید