فرخ جعفر: حافظ از پیر جهان

فرخ جعفر درست مثل Gulabo Sitabo‘s نویسنده Juhi Chaturvedi است لکنو ، چه جعفر و پس از آن فکر می کنم از تصویر از شهر خود در این فیلم که در آن او مرکز توجه به روح و روحیه nonagenarian فاطمه “Fatto” بگوم? “این درست است که بخش هایی از لکنو دقیقا همانطور که در فیلم نشان داده شده. اما مانند تمام شهرستانها وجود دارد بیشتر به سمت مدرن [به آن] به عنوان خوب,” او می گوید هندو در یک ایمیل ،

جعفر شخصیت با وجود زبان تیز است که در واقع حافظ از پیر جهان نجیبانه ارزش وفاداری و عشق حتی وقتی که می آید به چیزی بی جان مانند او فاسد شده اجدادی حولی فاطمه محال است. یک سیستم باور و فلسفه است که به سرعت در حال کاهش است; در راه خود را به تبدیل شدن منقرض شده, در واقع.

شروع کردن

درست مثل Shoojit Sircar را Gulabo Sitabo, جعفر اولین تاخت و تاز کردن به صفحه نمایش بزرگ—مظفر علی Umrao Jaan—نیز مجموعه در لکنو. او فاحشه است. در مصاحبه زودتر با من او با اشاره به آن به عنوان “filmi ki duniya sair ka pehla jeena (اولین قدم در سفر را از طریق جهان از فیلم)”. هر دو شهربازی شهرستان ها بسیار متفاوت تنظیم به عنوان آنها در زمان های مختلف و فرهنگ ها. “هر شهرستان دارای گوشه های مختلف. وقتی که شما تماشای Umrao Jaan شما ممکن است تصور که لکنو یکی از فاحشه خانه. پس از تماشای Gulabo Sitabo شما ممکن است فکر می کنم که کل جمعیت شهر است منحط و پوسیده. اما هر فیلم تنها یک بخش کوچک از کل شهرستان” او ادعا میکند.

متولد در سال 1933 جعفر بود 16 هنگامی که او را ترک روستای خود در منطقه جونپور به آمدن به لکنو زیر ازدواج به نگار برجسته و مبارزان آزادی سید محمد جعفر. او پدربزرگ مادری و پدر بودند صاحبخانه. “من بسیار هیجان زده به ترک روستا پشت سر گذاشت. در لکنو من زرق و برق زده” او recollects. جعفر می خواستم برای انجام بسیاری از چیزهایی بود اما هنوز مطمئن شوید که چه. در لکنو دانشگاه او شرکت در برنامه های فرهنگی و تئاتر. پس از فارغ التحصیلی او نمی خواست به باقی می ماند یک زن خانه دار و پس از شروع زندگی حرفه ای خود را در رادیو در سال 1963. “من فرود آمد و کار در ایستگاه های رادیویی با حوادث و من شروع به مانند ایده از صحبت کردن به مردم بی شماری برخی از آنها سقوط در عشق با صدای من” او ، او نوشت و عمل در چندین رادیو پخش و هم مختصری از روی لئامت دادن در مرحله.

Born to be loved

چگونه می توانم شما را به جهان از رادیو و تئاتر به عنوان مخالف به فیلم ؟ من از او بپرسید. “من می خواهم این ایده از عاشق بودن بسیاری از مردم و ایده نمایشنامه و فیلم من اجازه می دهد به بازی بسیاری از شخصیت های مختلف در یک زندگی است. بزرگترین بالا و پرمخاطب است که قادر به برقراری ارتباط با کل جهان است. رادیو و سینما و تئاتر همه کار برای من. همه اینها یک رسانه برای من بود دوست داشتم با حداکثر تعداد از مردم است. I love to be loved,” او اعلام کرد.

من به یاد داشته باشید از دیدن او برای اولین بار در صفحه نمایش بزرگ در Anusha رضوی را Peepli Live! به عنوان crochety پیر amma. در این میان وجود داشته است, گردش در , سلطان, عکس, Tanu Weds Manu ، اما شخصیت او در Gulabo Sitabo ساخته شده است تاثیر شبیه هیچ دیگر از جعفر ، به او می دهد و اعتباری به جهت Shoojit Sircar و نوشتن Juhi Chaturvedi. “من یک کارگردان و بازیگر. Shoojit توضیح داد: من کار خیلی خوبی برای من است که آن را برای من آسان است به بازی آن را,” او می گوید.

بی باک Fatto

این اولین بار بود برای او به کار کرده اند با Sircar واحد و او نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی از او. “او قادر به توضیح آنچه که او می خواهد در چند کلمه. او به من اعتماد به نفس فوق العاده ای با گفتن ” وجود دارد هیچ دیگر بازیگر در این فیلم به جز شما. شما به من بانوی برجسته. شما قهرمان. آن است که فقط شما و B’,” او recollects. او به او گفت که در طول ساقه او نیست باید ببینید آمیتا باچان به عنوان یک سوپر استار بلکه به عنوان “خزش” میرزا. “ساخته شده است که من در گفت و گو با آمیتا ترس” او می گوید.

آن را روشن است که او دارای یک انرژی و نشاط—شبیه به Fatto—که کاملا افترا سن او. اگر او فکر می کند که او نیست به عنوان جسورانه و دارای گونه های برامده به عنوان آخرین صفحه avtaar. “آنچه من به شخصیت او این است که چشمک زدن در چشم است. به اعتقاد من در داشتن حداکثر سرگرم کننده در زندگی با وجود سن و یا وضعیت اقتصادی” او صرفا.

او عاشق تولد او صحنه در فیلم “Fatto خوشحال است که او به عنوان یک زن با سن نه در کنار او هنوز هم نشانهای از کلاهبرداران.” او نیز آن را دوست داشت برای رسیدن به پوشیدن لباس های دوست داشتنی, جواهرات و آرایش آن ساخته شده او را نگاه خوب بر روی صفحه نمایش. با این حال, خود, خانواده, تولد یک معامله بزرگ نیست. “وجود دارد هیچ جشن. زمانی که من به یاد داشته باشید, من آرزو می کنم نوه من در تولد خود را. من به طور معمول فراموش کردن تولد از فرزندان من است.” من از او بپرسید که او می خواهم می خواهم به فرار کردن با معشوق در زندگی واقعی درست مثل او در این فیلم است. او در پاسخ به من لبخند می سازد: “من نمی خواهم به فرار کردن با معشوق با هر کسی. من بسیار خوشحال هستم که در آن من در زندگی امروز است. حتی Fatto بگوم نه فرار کردن با معشوق برای عاشق یا برای یک مرد است. او صحنه elopement به رغم بسیار حریص بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>