FATF مکان های ایران در لیست سیاه

یک آژانس بین المللی قرار می گیرد ایران در آن لیست سیاه در روز جمعه پس از آن موفق به تطابق با بین المللی ضد تروریسم را تامین مالی هنجارهای یک حرکت است که تعمیق این کشور در انزوا از بازارهای مالی است.

این تصمیم پس از سه سال از هشدارهای پاریس-based Financial Action Task Force (FATF) در نشستی با جمهوری اسلامی یا تصویب تامین مالی تروریستی کنوانسیون یا دیدن آن کردند از لیست سیاه برداشته و برخی از اقدامات ضد تحمیل شده است.

“با توجه ایران را شکست به تصویب پالرمو و تامین مالی تروریستی کنوانسیون در خط با FATF استانداردهای FATF به طور کامل آسانسور تعلیق اقدامات ضد و تماس های اعضای آن و خواستار همه حوزه های قضایی برای اعمال موثر مبارزه با اقدامات” گروه 39 اعضا گفت.

این امر مستلزم بیشتر موشکافی از معاملات با ایران سخت تر حسابرسی خارجی تامین مالی شرکت های فعال در این کشور و فشار اضافی بر روی چند بانک های خارجی و کسب و کار هنوز هم در برخورد با ایران است. “نتیجه (ایران) انفعال است هزینه های بالاتر از قرض گرفتن و انزوا از سیستم مالی” یک دیپلمات غربی به رویترز گفت.

اما FATF به نظر می رسد به ترک درب باز برای برخی از تعامل با ایران گفت: در آن گفته: “کشورها همچنین باید قادر به اعمال اقدامات متقابل به طور مستقل از هر گونه تماس با FATF به انجام این کار است.”

“این یک راه حل است. مرتب کردن بر اساس یک سخن بی معنی وبیهوده به ترک درب باز برای ایرانیان” گفت: یکی از دیپلمات های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>