فاطمه سانا قاری: “من رفتار مانند یک fangirl در اطراف Kamal Haasan’

فاطمه سانا شیخ ممکن است واقعا شکسته در بالیوود پس از او در حال حاضر-نمادین نقش کشتی گیر Geeta Phogat در Dangal (2016), اما آن را همه آغاز شد زمانی که او برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده فضای صفحه نمایش با Kamal Haasan در Chachi 420 (هندی بازسازی Avvai Shanmughi) در سن پنج سالگی.

“من فقط به یاد داشته باشید داشتن یک زمان بزرگ در مجموعه همه توجه بود در من و من در باران با عشق و شکلات. اما من یکی واقعا از سانحه حافظه از فیلم: یک صحنه که در آن من سوخته و پرتاب به استخر — و آنها با استفاده از آتش واقعی! به بالا از آن خاموش من نمی تواند شنا ، وجود دارد خیلی درام که آنها در نهایت شکایت کرد CGI برای صحنه; من فقط به یاد داشته باشید مادرم فریاد و گریه دیوانه وار ” او می خندد.

Fatima with Kamal Haasan in ‘Chachi 420’

فاطمه با Kamal Haasan در ‘Chachi 420’

او ملاقات Kamal Haasan پس پس ؟ “پس از انتشار Dangalمن به او را در یک کافه و کاملا به حال برای رفتن به سلام می گویند. من قطع مکالمات او و خودم را معرفی; به یاد او که در من بود! من رفتار مانند یک کل فن-دختر و عکس گرفت,” فاطمه grins.

اما نبود آن همه قایقرانی صاف برای او به عنوان یک کودک هنرمند — آن را در زمان چند سال برای این ستاره به راحتی با دوربین ابتدائی و تمام مظاهر که با اینکه یک بچه جوان در بالیوود. فاطمه لمس بر این و چند موضوع دیگر در آینده قسمت از Zee کافه شب پرستاره Gen Yکه در آن او به نظر می رسد در کنار Dangal مدیر Nitesh Tiwari.

Fatima Sana Shaikh: ‘I behaved like a fangirl around Kamal Haasan’

صحبت کردن به ما تلفن قبل از پخش از نشان دادن فاطمه میگه که وضعیت بهتر است در حال حاضر و کودکان ورود به این صنعت هستند آگاه تر: “وجود دارد که ساعات کار و غیره, اما من هنوز هم نمی دانم که چگونه واقعیت را نشان می دهد کار می کنند و تمام. تجربه شخصی من بزرگ نیست که یک کودک هنرمند — اما من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند — وجود دارد هر دو خوب و بد که با آن آمده است. اما از آنجا که من وارد سینما خیلی زود من در نهایت تصمیم به تجربه. می شود آن را برای دیگران ؟ من نمی دانم.”

او می افزاید که وجود دارد به یک تعادل بین افشای بچه ها به خلاقیت و هنر اشکال و هل دادن آنها را به آن را به جلو. “من می بینم که بسیاری از کودکان پرشور در مورد رقص و آواز و یا اقدام و مایل به وارد کردن فیلم ها — اما در پیگیری که آنها نباید دور گرفته شده از خود آموزش و پرورش” فاطمه می گوید.

این بازیگر هیچ غریبه ای به فراز و نشیب های شهرت آن شد که فقط چند سال به عقب هنگامی که او مواجه سنگین واکنش برای یک عکس که او در طول ماه رمضان است. “مادرم با من تماس و به من می گوید که برخی از ‘زشت’ عکس از معدن ساخته شده است اخبار ملی. مردم داشتن بحث در مورد لباس و بحث اگر آن را درست یا غلط است. من شکستن گریه” او به یاد می آورد.

فاطمه می پرسد: “به چه دلیل از نام من ؟ اما من یک بیخدا و اصلا به دنبال هر دین است. من نمی فهمم این است: چرا مردم باید انتظارات خاصی از شما و فشار شما به رفتار یک راه خاص به دلیل نام شما ؟ در آن زمان من حتی نمی دانم چه روابط عمومی یا بازاریابی بود, من فقط می خواهم شده است بخشی از یک فیلم بزرگ و با بهره گیری از این توجه است. شاید من هرگز درک این همه.”

اما به زمان حاضر و 28 ساله که در فیلم هایی مانند لودو و Suraj Pe منگل Bhari در خط لوله می گوید که او انتظار اولیه برای چیزهایی که به حل و فصل کردن و بازگشت به کار: “اما من نیز درک کنند که وجود دارد رفتن به یک ‘طبیعی’ و همه ما باید به یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند. من معمولا بسیار بی قرار و مضطرب زمانی که من کار نمی کند اما مستند به من آموخته به آرامش دعوت می کرد.”

“این فقط COVID-19 وضعیت وجود داشته است طوفان و زلزله و چه در چند ماه گذشته و… آن را به من متوجه است که زندگی نامشخص است و این که ما نیاز به درک هر لحظه به جای تاکید بیش از آنچه که می آید فردا” او می گوید: کاملا poignantly.

چه اولین چیزی که او می خواهد به انجام زمانی که این بیماری همه گیر است که در نهایت بیش از ؟ “من می خواهم برای رفتن و تماشای فیلم در سالن تئاتر! است که و برنامه ریزی یک شو به کوه. آن محل مورد علاقه من برای بازدید هر زمان که من یک شانس برای فرار.”

شب پرستاره Gen Y با فاطمه سانا شیخ هوا خواهد شد در ژوئن 21 و تکرار در ژوئن 27, 10 PM در Zee Zee کافه و کافه HD

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>