Fed Cup | هند باعث می شود جهان Group play-offs

Sania Mirza و Ankita Raina ترکیب قوی به کمک هند به جهان گروه بازی کردن آنها به عنوان برنده قاطع دو برابر به عنوان هند ضرب و شتم اندونزی 2-1 در تغذیه جام آسیا-اقیانوسیه گروه-1 زنان مسابقات تنیس در دبی در روز شنبه.

این چهارمین پیروزی برای هند پس از سختی شروع در مقابل چین که واجد شرایط به عنوان شماره 1 تیم برنده تمام مسابقات لیگ برتر را در شش رقابت های تیم.

این یک بی پروا پس از اوج قدرت و هنر و صنعت Sania و Ankita چرخش مسابقه به نفع هند 7-6(4), 6-0 برابر, از طراحی Madelyn Nugroho و Aldila Sutjiadi.

رو به افزایش به مناسبت

Sania با بازی او به خوبی کشیده و وزن خود را زمانی که مورد نیاز برای کمک به این تیم پیشرفت به بازی کردن برای اولین بار در تاریخ هند تنیس زنان.

Ankita قبلا افزایش یافته است به این مناسبت برای حفظ هند امیدوار است زنده او به عنوان ضرب و شتم Aldila Sutjiadi 6-3, 6-3 به قرار دادن هند در رقابت 1-1 مقابل اندونزی.

ممکن بود به دلیل عملکرد فوق العاده از Rutuja Bhosale و Ankita Raina که نگه داشته این تیم شناور روی حیله و تزویر در برابر مخالفان.

همچنین بخوانید: Fed Cup: هند سختی شروع

Sowjanya Bavisetti و Riya Bhatia تا به حال همچنین بخشی خود را در کمک به هند به یک 3-0 برنده بیش از ازبکستان.

قبلا در چهارمین مسابقه لیگ در روز جمعه Ankita از دست داده بود دوم تک به En Shuo لیانگ اما همکاری Sania Mirza از مبارزات قاطع دونفره در یک دراز کشیده ماراتن 6-4, 4-6, 6-4 برابر تایپه جفت آنال, سکس عمومی چان که خودش یک سابق جهان شماره 1 دو برابر بازیکن مثل سانیا و En Shuo Liang.

نتایج (لیگ): هند bt اندونزی 2-1 (Rutuja Bhosale از دست به, از طراحی Madelyn Nugroho 3-6, 6-0, 3-6; Ankita Raina bt Aldila Sutjiadi 6-3, 6-3; Sania Mirza & Ankita Raina bt, از طراحی Madelyn Nugroho & Aldila Sutjiadi 7-6(4), 6-0).

هند bt چین تایپه 2-1 (Rutuja Bhosale bt بله یی یانگ 6-3, 3-6, 7-6[6]); Ankita Raina از دست En Shuo لیانگ 6-3, 2-6, 3-6; Sania Mirza & Ankita Raina bt آنال, سکس عمومی Chan & En Shuo لیانگ 6-4, 4-6, 6-4).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>