فیده زنان جایزه بزرگ شطرنج: Harika نوشته های 2nd پیروزی راست باقی می ماند در مفاصل منجر

هند استاد بزرگ Dronavalli Harika نوشته شده یک دوم پیروزی راست ضرب و شتم نانا Dzagnidze در دور چهارم به باقی می ماند در چندین سرب در فیده زنان جایزه بزرگ مسابقات شطرنج در لوزان.

Harika جهان ندارد.9 سه امتیاز پس از چهار دور و سهام سرب با Aleksandra Goryachkina روسیه که ضرب و شتم Antoneta Stefanova (بلغارستان).

همچنین بخوانید: Harika – برای رفتن شکوه و با دل و جرات و ابتکار عمل

Harika outclassed او گرجی حریف اواخر روز پنج شنبه در 27 حرکت در یک ملکه گرو باز capitalising در یک خطا در 25 حرکت می کند.

او چهره 21 ساله Goryachkina در پنجمین دور.

در نتیجه Zhanasaya Abdumalik از Kazakshtan (Elo 2471) را شکست داد و قهرمان سابق جهان و بالاتر-دارای Alexandra Kosteniuk (روسیه Elo 2504) در 37 حرکت می کند.

قهرمان جهان Ju Wenjun از چین بود که مورد ضرب و شتم توسط Harika در سه دور برگزار شد و به یک قرعه کشی توسط آنا Muzychuk (اوکراین) در روز پنج شنبه. او در 11 نقطه با 1.5 امتیاز.

جالب به عنوان خوانده شده: Humpy, Harika ویژگی در فیده رتبه بندی بالا 10 لیست

قوی مسابقات شامل 12 بازیکن از جمله قهرمان جهان Wenjun است در سری سوم از چهار جایزه بزرگ از آن دو با بالاترین امتیاز شمارش خواهد بود واجد شرایط برای آینده نامزد رویداد.

نتایج:

دور 4: Dronavalli Harika (IND) 3 ضرب و شتم نانا Dzagnidze (GEO) 2; Ju Wenjun (CHN) 1.5 درو با آنا Muzychuk (UKR) 2.5; Marie Sebag (FRA) 1.5 درو با ماریا Muzychuk (UKR) 2; Alexandra Goryachkina (RUS) 3 ضرب و شتم Antoneta Stefanova (BUL) 1.5; Zhansaya Abdumalik (KAZ) 2 ضرب و شتم Alexandra Kosteniuk (RUS) 0.5; آلینا Kashlinskaya (RUS) 2.5 درو با Pia Cramling (SWE) 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>