فیفا آماده برای چالش های بیش از بازیکن قرارداد پسوند

فیفا است که آماده برای چالش های قانونی بیش از این توصیه که بازیکن قرارداد باید تمدید شود تا این فصل متوقف توسط coronavirus همه گیر می تواند تکمیل شود.

فوتبال جهان حاکم بدن ساخته شده توصیه در مجموعه ای از دستورالعمل های در نظر گرفته شده برای رسیدگی به این پیچیدگی ناشی از بی سابقه shutdown از ورزش و کمک به حفظ یکپارچگی و ثبات داخلی لیگ.

عمده ترین لیگ های اروپایی هنوز هم امیدوار به از سرگیری در برخی از نقطه به احتمال زیاد بدون طرفداران, فشار داخلی فصل فراتر از معمول خود را نقطه پایان — احتمالا حتی به ماه اوت است. بسیاری از بازیکن قرارداد تنظیم شده به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن با برخی انتظار برای پیوستن به یک باشگاه جدید در ماه جولای.

“شما می توانید درک پیچیدگی تلاش به برخی از دستورالعمل در سطح جهان” ویکتور Montagliani, FIFA معاون رئیس جمهور که منجر بدن coronavirus نیروی کار گفت: آسوشیتد پرس.

“ما به طور کامل درک وجود دارد می تواند شرایط فردی در مجاری قانونی است که ممکن است بوجود می آیند به سوالات خواسته شده و یا حتی برخی از چالش است.

“من حدس می زنم آن را متفاوت از سیستم ما در حال حاضر اتفاق می افتد که حتی قبل از ما تا به حال این COVID-19 موضوع که اگر وجود دارد هر گونه چالش آن خواهد آن را از طریق مناسب فوتبال نهادهای قضایی. … ما به طور کامل درک کنند که که ممکن است دوباره اتفاق می افتد در این زمان و ما به مقابله با آن بر این اساس که آیا آن در سطح ملی کنفدراسیون سطح و یا حتی در FIFA سطح.”

عارضه دیگری است که ورزش وکلا نیست مشاهده دستورالعمل از زوریخ مبتنی بر فیفا به عنوان اتصال برای هر بازیکن باشگاه یا لیگ. و معلوم نیست چه اتفاقی می افتد اگر باشگاه ها و لیگ های مختلف کشور اختلاف نظر دارند که قوانین باید اعمال می شود.

در چلسی به عنوان مثال در حال حاضر وجود دارد یک معامله در محل به نشانه جناح حکیم Ziyech از هلندی باشگاه آژاکس در تاریخ 1 ژوئیه در حالی که مهاجم آرسنال و جناح Willian خارج از قرارداد در ژوئن 30. لیگ برتر فصل برنامه ریزی شده بود به پایان ممکن است اما تیم هنوز تا نه بازی به بازی هنگامی که آن را در رزومه — که ممکن است رخ می دهد تا جولای.

“تحت قانون سوئیس — که در بسیاری از حوزه های قضایی — غیر ممکن است برای یک باشگاه یک بازیکن’ association یا یک لیگ به طور یک جانبه به گسترش یک فرد قرارداد که منقضی می شود در یک تاریخ خاص” وکیل Despina Mavromati که تاسیس SportLegis لوزان گفت: AP.

“همه طرفین باید به توافق برسند و اصلاح قرارداد درآمده است. اگر وجود دارد یک قرارداد جدید با شروع بلافاصله پس از انقضای قرارداد های قدیمی و سپس هر سه طرف (باشگاه سابق و جدید باشگاه و بازیکن) باید توافق بر سر تمدید قرارداد های قدیمی و اصلاح تاریخ شروع قرارداد جدید.”

Mavromati نشان دهنده هر دو باشگاه و بازیکنان در موارد و arbitrates در دادگاههای سراسر متعدد ورزشی است.

“قراردادی فرمت در نظر گرفته نمی تواند در همان راه به عنوان مثال عدم امکان یک باشگاه مطابق با شرایط قرارداد به دلیل مشکلات مالی و یا دلایل دیگر” او گفت:.

“و حتی اگر یک مورد به فیفا و سپس به CAS آن خواهد بود بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای یک باشگاه برای به اجرا درآوردن یک طرفه فرمت قرارداد یک بازیکن.”

بلژیک-بر اساس وکیل سون Demeulemeester نمی کنم فیفا توصیه ها از نظر قانونی قابل اجرا به دلیل قرارداد تحت قانون ملی است.

“در بهترین حالت FIFA دستورالعمل ممکن است منجر به پس از آن فرد مذاکره یا چانه زنی جمعی در سطح ملی” Demeulemeester گفت: “اما آنها هیچ ارزش قانونی مانند.”

اروپا لیگ گفته شده است توسط یوفا به سعی کنید برای تکمیل فصل که مکث در مه. اروپا حاکم بر بدن می خواهد قهرمان داخلی و اروپایی صلاحیت تعیین می شود بر اساس نتایج در این زمینه به جای هر گونه محاسبات به تدوین اتمام موقعیت.

اما یوفا بر اساس که در مسابقات قادر به بازی در ماه های ژوئیه و اوت گذشته انقضای بازیکن قرارداد.

“ما همه طرفداران فوتبال و همه ما می خواهیم آن را به فردا” Montagliani گفت. “اما من فکر می کنم در حال حاضر ما در جنگ از زندگی ما به معنای واقعی کلمه به عنوان یک انسان نژاد و من فکر می کنم که اولویت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>