مبارزه با COVID-19 مادر است از جام جهانی: بنارس

هند سر مربی کریکت راوی بنارس در چهار شنبه توصیف این کشور در مبارزه با COVID-19 pandemic به عنوان “مادر تمام جام جهانی”.

Coronavirus شیوع تاکنون بیش از 350 زندگی و آلوده بیش از 11000 نفر در هند وادار کردن دولت به گسترش 21-day مستند به مه 3 برای مهار این بیماری مخوف.

بنارس مشترک یک پیام تصویری در حساب توییتر خود اصرار مردم به درخواست درس از ورزش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“امروز COVID-19 تاج ما را در یک وضعیت که در آن ما پشت به دیوار. برای مبارزه با این COVID-19 تاج مانند تعقیب یک جام جهانی که در آن شما را همه چیز خود را کنید و سعی کنید برای برنده شدن در آن” 57 ساله گفت.

“چه شما خیره در چهره (COVID-19) معمولی است در جام جهانی این است که مادر تمام جام جهانی که در آن نه فقط 11 بازی هستند اما 1.4 میلیارد دلار در عرصه بازی و رقابت.

“بیا بچه ها اجازه دهید آن را با هم. بیایید در خارج وجود دارد یک نیروی بی رحم از 1.4 میلیارد و ضرب و شتم این تاج و دست ما در جام جهانی بشریت,” او اضافه شده است.

بنارس ستایش نخست وزیر نارندرا و گفت: او رهبری از جلو.

“بچه ها ما می توانیم برنده این اما برای که شما رو به رعایت اصول اولیه است. ما باید یک نخست وزیر است که منجر به از جلو جلوتر از منحنی” بنارس گفت.

“شما رو به اطاعت از دستورات است که از بالای آن مرکز بود این دولت و یا آن را از مردم در خط مقدم هستند که خطر زندگی خود را.

“دو دستور که ایستادگی کردن; ماندن در خانه و نگهداری اجتماعی فاصله. آن است که آسان نیست اما برای برنده شدن در این بازی شما باید برای رفتن از طریق درد به شکستن زنجیره ای.”

این بیماری به کشته شدن بیش از 1.2 لاخ و آلوده نزدیک به 2 میلیون نفر در سطح جهان است. آن را نیز به ارمغان آورده رویدادهای ورزشی در سراسر جهان را متوقف کند.

ماه گذشته بنارس تا به حال از مردم خواست در خانه بمانند در همه هزینه ها گفت: “تنها چیزی که پرواز در سراسر جهان مانند یک تحقیقی گلوله است این تاج خونین” با استفاده از تفسیر کلیشه معروف ساخته شده توسط او برای انتقال پیام خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>