آنها اعتماد به نفس پس از یک شگفت انگیز اولین بار در FIH لیگ برتر اما هند باید وظیفه خود را قطع زمانی که آنها میزبان جام جهانی بلژیک در دور دوم مسابقات شروع در Bhubaneswar در روز شنبه.

پس از پرش نسخه اول این مسابقات در سال 2019 هند ساخته شده یک رویا اولین بار در لیگ جمع آوری پنج امتیاز از باز کردن کراوات در مقابل هلند.

جهان شماره پنج هند کوبید هلند 5-2 در افتتاحیه دو پا کراوات قبل از ضرب و شتم هلندی 3-1 در شوت کردن بعد از هر دو تیم قفل شد 3-3 در پایان زمان تنظیم در بازی دوم در ماه گذشته.

اما از آن زمان به بعد Manpreet Singh-سمت رهبری است و نه برجسته در لیگ تا کنون در نتیجه لغزش به عدد پنج در جدول امتیاز.

بلژیک در حال حاضر پیشرو در این رده بندی با 11 امتیاز از چهار بازی در حالی که هلند قرار می گیرد دوم با هفت امتیاز به عنوان بسیاری از مسابقات.

استرالیا قرار داده شده سوم با شش امتیاز از شش امتیاز از چهار بازی پس از آلمان و هند است.

اما صرف نظر از اعتماد به نفس شروع سرخپوستان در حال انتظار به صورت سخت تفرج در برابر بلژیک در Kalinga ورزشگاه یک محل که در آن قرمز شیرها برنده خود را قبل از ازدواج FIH جام جهانی در سال 2018 است.

بلژیک که به تازگی جایگزین استرالیا در آرزو موقعیت های بالا در رتبه بندی جهان پر از اعتماد به نفس پس از برنده بیش از استرالیا و نیوزیلند.

اما تیم بازدید از کاپیتان توماس Briels هیچ تردیدی در اعتراف است که آنها در انتظار یک مبارزه دشوار از میزبان هند در مسابقات آینده.

Briels معتقد است هند خواهد بود کاملا متفاوت حریف به خصوص پس از روحیه خود را تقویت برنده بیش از هلند.

“هند به دنبال واقعا تیز و آنها را به خوبی چیزی است که ما در اولیه خود را دو بر یک برابر هلندی” Briels گفته بود پس از ورود به اینجا.

“ما انتظار داریم یک رابطه جنسی خشن زن و شوهر از مسابقات و آن را برای رفتن به یک مبارزه خوب برای ما به عنوان به خوبی. البته ما با احتیاط از خطری که آنها (هند) دارای, اما ما واقعا هیجان زده به بازی حریف سختی مثل هند بنابراین ما می تواند به بهبود بیشتر قبل از بازی های المپیک,” او گفت:.

حتی اگر هند میزبان بلژیک در حال گرفتن اعتماد به نفس از این واقعیت است که محل Kalinga ورزشگاه شده است یک شکار مبارک زمین برای آنها.

“آن را احساس می کند واقعا خوب بود در شهر که در آن ما شد و قهرمان جهان است. ما باید برخی از خاطرات شگفت انگیز از بازی در اینجا و آن است که همیشه یک عینک بزرگ زمانی که ما پا بر روی چمن در Kalinga هاکی ورزشگاه.”

هند و بلژیک بازی کرده اند 10 بار اینجا با بازدید کنندگان از آمدن در بالا در هشت نوبت در حالی که دو بازی با تساوی به پایان رسید.

اما با این که سرخپوستان نگاه کاملا دگرگون ساز و برگ در برابر Dutchmen و اگر آنها همچنان در همان راستا وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا میزبان نمی تواند فکر بلژیک بیش از آخر هفته.

این FIH لیگ برتر نیز در خدمت همه مهم هاکی بازی سازمان ملل حیاتی پلت فرم برای آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو و گراهام رید-مربی تیم هند است از جان گذشته برای بسیاری از فرصت.

پس از بلژیک, هند میزبان استرالیا در اینجا در فوریه 21 و 22 قبل از شروع دور مسابقات برابر آلمان (در آوریل 25 و 26) بریتانیا (مه 2 و 3) و آرژانتین (ژوئن 5 و 6) و اسپانیا (ژوئن 13 و 14).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی