زمانی که کارلو ناوارو و 15-year-old daughter ژاپن بازدید از فیلیپین در ماه فوریه آنها می دانستند که آنها در نظر گرفتن شانس با کروناویروس اما فکر آنها در امان خواهد بود اگر آنها در زمان احتیاطی. آنها عینک و ماسک و دستکش و همیشه الکل دستی به بهداشتی کردن دست خود را.

اما آقای ناوارو, یک زن 48 ساله مالیاتی وکیل شروع به نشان دادن علائم پس از آنها به خانه بازگشت. او چهارمین مورد در فیلیپین, اما اولین, فیلیپینی به تایید با این بیماری است.

افزایش جامعه قرنطینه در محل بوده است از تاریخ 16 مارس در شمال سوم از فیلیپین که در سراسر کشور به حال 636 موارد با 38 کشته و 26 بهبود از COVID-19 همانطور که از چهارشنبه.

آقای ناوارو در میان کسانی که بهبود یافته اند و به عنوان کسی که احساس او نزدیک شده بود به مرگ او قول داد برای گسترش آگاهی است. AP خواسته آقای ناوارو پنج سوال در مورد تجربه خود را در یک ویدئو اسکایپ مصاحبه به عنوان او همچنان او را از قرنطینه در مزرعه اش در Lipa, فیلیپین.

س: از کجا آیا شما گمان می کردم virus

یک: “کل زمان که ما در ژاپن وجود دارد واقعا هیچ تماس با هر کسی که تا به حال سرفه یا سرد. اما ما در راه برگشت … من نشسته بود در مقابل یک فرد فیلیپینی کسی که سرفه با شور و نشاط. دختر من به من گفت ” پدر من فکر می کنم آن را خطرناک برای نشستن وجود دارد. شما نیاز به حرکت به سمت راست در حال حاضر. من نمی تواند حرکت کند چرا که این هواپیما شد در مورد خود را به پرواز. بنابراین من آن را در زمان 20 دقیقه دیگر قبل از من می تواند انتقال به یکی دیگر از صندلی. و به اندازه کافی درست هفت روز بعد از ما وارد در فیلیپین, من شروع به توسعه لرز و متوسط نوسان بود. و آن شب از 3 مارس شروع کردم به سرفه با شور و نشاط. بنابراین صبح روز بعد من تصمیم به رفتن به سنت لوک (بیمارستان) … به خودم تست شده. که شروع سفر من به عنوان یک COVID-19 بیمار است.”

س: چه آن را مانند احساس به یک بیمار است ؟

یک: “در بیمارستان سرفه ادامه داشت. لرز بودند هنوز هم وجود دارد. و پس از آن وجود دارد و دردهای عضلانی. من کل بدن درد بود. در روز سوم آن شروع به ناپدید می شوند. مانند دردهای عضلانی از بین رفته اند. لرز … آنها آمد و رفت. اما من سرفه بود و هنوز هم وجود دارد. آن را در پنجم یا ششم بعد که شروع کردم به اسهال است. و دکتر می ترسیدم. … آن شب آنها X-rayed من و آنها قادر به تایید می کنند که ذات الریه شد و شروع به توسعه در ریه ها. در آن لرز بودند. و پس از آن که شب از روز ششم من یک تب. … کسانی که علائم است که من تجربه.”

س: چگونه شما قادر به مقابله ؟

یک: “من به تنهایی در اتاق بیمارستان به دلیل هیچ کس می توانید ببینید شما حتی اعضای خانواده خود را. بنابراین ما واقعا در انزوا. این یک فشار منفی ، من و همسرم تا به حال تماس های تصویری تقریبا در هر ساعت. او چک کردن من مطمئن شوید که من خورده ام که من نوشیدن آب به اندازه کافی. … و هر بار که من احساس ترس من بلافاصله تماس بگیرید و همسرم و دختر فقط به حالت تعلیق این واقعیت است که من در یک بیمارستان است.”

س: چه شد ترسناکترین لحظه برای شما ؟

یک: “ترسناکترین لحظه بود شاید با شروع در روز چهارم وقتی افرادی که پذیرفته شدم و در همان زمان به عنوان من در حال مرگ در صبح زود. شما می دانید که شما می شنوید مردم گریه و ندبه از آنجا که آنها تا به حال خود را از دست عزیزان.. … من می شنوید در حال اجرا از پرستاران و پزشکان خارج از اتاق من. و است که واقعا می ترسم. زمانی که از من خواسته پرستاران”چگونه سایر بیماران انجام می دهند ؟” یکی از آنها گفت: “آقا شماره 5. شماره 6, آنها کشته شده در حال حاضر.’ و آنها فقط در کنار من. که ترسناک ترین لحظه زندگی من است.”

س: چه پیام شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با مردم در مورد تجربه خود را?

یک: “من می خواهم به شما می دانید که هنگامی که شما علائم شما باید بلافاصله به منزوی کردن خود است. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید این خطر وجود دارد که افراد مسن و یا گروههای در معرض خطر در خانواده خود را آلوده دریافت خواهد شد و یا این ویروس هستند. شما نیاز به رفتن به بیمارستان برای خودتان تست شده است. اگر آنها نمی باید تست کیت شما فقط نیاز به ماندن در خانه و منزوی کردن خود است. این مهم است که مردم می دانند که آنها باید نه ترس از رفتن به بیمارستان و این تنها راهی است که شما می توانید محافظت از عزیزان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی