پر کردن جای خالی در ضروری در بخش خدمات بلافاصله تقاضا T. N. دولت. کارکنان

اعضای تامیل نادو دولت کارکنان دولت’ انجمن جمع آوری شده در 30 محل در سراسر مادورای منطقه به عنوان بخشی از یک ملت-اعتراض گسترده ای را در محکوم کردن فشار بر کارگران در مناطق مانند سلامت و درآمد در روز جمعه.

کارکنان در آمد از صدها نفر از بخش های مختلف و در زمان شرکت در تظاهرات به دنبال پر کردن جای خالی در خدمات ضروری بلافاصله.

انجمن district, منشی, K. Neethiraja گفت: مرکز و دولت باید در حال حاضر بیش از هر زمان تشخیص تقاضا در بخش بهداشت و درمان. “در حالی که آنها در حال بهبود زیرساخت های بهداشت و درمان بر اساس نیاز دولت نیز باید تا سطح شیب دار تعداد کارکنان. یکی نیست سلامت و یا عواید کارمند گرفته است هر نوع ترک در طول زمان COVID-19. آنها ممکن است خسته,” او گفت:.

او اضافه کرد که کارمندانی که تسلیم و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 باید جبران شود و در اولین.

آقای Neethiraja گفت که دولت که یخ زده است Dearness کمک هزینه (دا) تا ژوئیه 2021 باید آن را برداشت و جبران کارکنان در کامل است.

“ما در حال شنیدن از همکاران که کار روز در حال گسترش از اجباری هشت ساعت به 12 ساعت. دولت باید احترام زمان ما,” او گفت:.

آقای Neethiraja گفت که کارمندان دولت دریافت 15 روز ترک به دست آورده است که اغلب تسلیم برای encashment. “در سال جاری دولت را مجاز encashment. این را نمی توان مجاز است. دولت آگاه است که ما نمی توانیم به 15 روز مرخصی در طول این دوره است. آیا این درست نیست که آنها را جبران کند ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>